Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2019
8,0 °C
легкий дождь

Статті

П’ЯТЬ РОКІВ ОТРИМАВ ЖИТЕЛЬ ВІННИЧИНИ ЗА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ДИТЯЧОЇ ПОРНОГРАФІЇ
07 лютого 2013, 00:00
П’ЯТЬ РОКІВ ОТРИМАВ ЖИТЕЛЬ ВІННИЧИНИ ЗА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ДИТЯЧОЇ ПОРНОГРАФІЇ
Суд виніс вирок жителю Шаргородського району, який протягом двох років через мережу Інтернет розповсюджував порнографічну продукцію.
Злочинну діяльність зловмисника було зупинено працівниками Відділу боротьби з кіберзлочинністю. Як стало відомо, житель Шаргородського району зареєструвався в одній з соціальних мереж та розміщував і розповсюджував відеоролики порнографічного характеру за участю дітей та підлітків. Зі слів чоловіка, відеоролики він знаходив на Інтернет-сторінках інших користувачів та копіював на свою. Затриманий не знав, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність. Але незнання закону не звільняє від покарання. Слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч.4 ст.301 КК України (розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру, яка містить дитячу порнографію).
Злочинець, що розповсюджував дитячу порнографію отримав п'ять років позбавлення волі з іспитовим строком три роки. Протягом трьох років засуджений позбавлений права займати посади пов'язані з навчанням або вихованням дітей.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар