Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
16,0 °C
ясно

Статті

П’ЯНОГО ВОДІЯ ШКІЛЬНОГО АВТОБУСА ЗАТРИМАЛИ ПРАЦІВНИКИ ДАІ ВІННИЧЧИНИ
01 березня 2013, 00:00
П’ЯНОГО ВОДІЯ ШКІЛЬНОГО АВТОБУСА ЗАТРИМАЛИ ПРАЦІВНИКИ ДАІ ВІННИЧЧИНИ
У ході оперативно-профілактичного відпрацювання пасажирських перевезень в місті Вінниці працівниками ДАІ затримано нетверезого водія шкільного автобуса.
26 лютого працівники ДАІ зупинили для перевірки автобус «Богдан», який здійснював спеціальні регулярні перевезення дітей. В автобусі було семеро дітей. Школярі їхали до навчально-виховного комплексу, який знаходиться на Старому місті. Під час перевірки документів, працівниками міліції було з’ясовано, що цього дня водій не пройшов передрейсовий медичний огляд. На питання правоохоронців про причину таких дій, чоловік пояснив, що напередодні пізно ввечері вживав спиртне, тому від медичного обстеження відмовився.
Наразі автобус затримано на арештмайданчику. На водія складено адміністративний протокол за статтею 130 КУпАП. Інформація буде направлена до Управління Укртрансінспекції для анулювання ліцензії на перевезення.
Протягом доби під час проведення профілактичних заходів працівники ДАІ виявили 52 порушення Правил дорожнього руху, скоєних пасажироперевізниками.
Нагадуємо, що цільові профілактичні заходи на пасажирському транспорті проводяться упродовж січня – лютого 2013 року з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів. Варто зазначити, що з початку цього року на Вінниччині сталося 11 дорожньо-транспортних пригод за участі перевізників, при цьому жодна людина не постраждала. Кожна друга ДТП сталась за їх вини. У порівнянні з минулим роком кількість ДТП зменшилась удвічі.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар