Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2019
11,5 °C
слегка облачно

Статті

ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА ВТТУ
08 лютого 2013, 00:00
ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА ВТТУ
У комунальному підприємстві «Вінницьке трамвайно-тролейбусне» управління – кадрові ротації. 6 лютого, Вінницький міський голова Володимир Гройсман представив колективу ВТТУ нового керівника, яким став перший заступник начальника управління Микола Форманюк. Мер наголосив, що очікує від новообраного керівника вирішення пріоритетних завдань транспортної галузі міста, пов’язаних із оптимізацією системи управління підприємством, вдосконаленням сучасної системи громадських перевезень та покращенням якості перевезень громадським транспортом.
Володимир Бугайчук, який пропрацював на посаді керівника шість років, залишається на підприємстві у якості першого заступника з виробничих питань та займатиметься контролем й запровадженням технологічних процесів.
Микола Форманюк не є новачком у транспортній сфері і має більш як 20-ти річний стаж роботи, адже своє життя з транспортом пов’язав ще після закінчення вишу, тому добре знає специфіку галузі зсередини. Перед роботою у Вінницькому ТТУ 6 років був головою правління ВАТ «Автобусний парк». У КП «Трамвайно-тролейбусне управління» до сьогодні Микола Вікторович працював першим заступником начальника.
Міський голова Володимир Гройсман відвідав сьогодні комунальне підприємство та представив керівника колективу на новій посаді і привітав його з призначенням. Мер наголосив, що покладає на нового очільника підприємства ряд завдань, вирішення яких допоможе покращити транспортне забезпечення міста. Головними з них є – продовження модернізації парку громадського транспорту, оптимізація графіка руху міського транспорту, покращення якості перевезень мешканців міста та оптимізація системи управління підприємством.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар