Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 листопада 2019
-5,3 °C
облачно с прояснениями

Статті

ПРИБУВШИ НА ВИКЛИК, ПРАЦІВНИКАМ ДСО ДОВЕЛОСЬ ГАСИТИ ПОЖЕЖУ
25 жовтня 2012, 00:00
ПРИБУВШИ НА ВИКЛИК, ПРАЦІВНИКАМ ДСО ДОВЕЛОСЬ ГАСИТИ ПОЖЕЖУ
В місті Вінниці працівники Державної служби охорони вчасно виявили та попередили пожежу в одному з міських магазинів. Це сталось 23 жовтня близько одинадцятої години вечора. В даному закладі спрацювала сигналізація, і на пульт служби охорони поступив сигнал «Тривога».
Через декілька хвилин на місце пригоди прибув наряд співробітників держохорони. Блокувавши та оглянувши об’єкт, працівники УДСО при обласній міліції встановили, що причиною спрацювання сигналу стала пожежа.
Через вікна було видно, що приміщення всередині задимлене, тому діяти треба було негайно. Від чітких та професійних дій наряду залежала подальша доля приміщення. За лічені секунди інформацію про задимлення було передано до пожежної частини. Доки пожежники боролись з вогнем, бійці ДСО охороняли майно від можливих протиправних посягань, адже нерідко у таких випадках знаходяться бажаючі поживитись за рахунок чужої біди.
Спільними діями оперативних служб пожежу вдалось вчасно ліквідувати. Як з’ясувалось, вона виникла через коротке замикання електропроводки. За цим фактом сьогодні проводиться перевірка.
Віктор Ловіцький
УДСО при УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар