Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2019
-8,0 °C
небольшой снегопад

Статті

ПРОФЕСІЇ ДЛЯ ЖИТТЯ НА ВИСТАВЦІ «МАЙБУТНІЙ СТУДЕНТ 2014».
08 листопада 2013, 00:00
ПРОФЕСІЇ ДЛЯ ЖИТТЯ НА ВИСТАВЦІ «МАЙБУТНІЙ СТУДЕНТ 2014».

За вікнами осінь, але випускники 9-11 класів вже стоять на шляху до вирішення, яку ж професію обрати для подальшого життя. Переймаються цим важливим питанням і випускники, і їх батьки.

Кожний, хто стикався з цим вибором знає скільки потрібно зробити, щоб доросле життя випускника склалось позитивно. На даному етапі виникають питання: здача ЗНО, вибір професії, навчального закладу, умов проживання та потрібних послуг, пов’язаних з навчанням.

І хоч двері навчальних закладів відкриті для кожного абітурієнта, фізично та фінансово батькам та дітям осягнути всі пропозиції дуже важко! Найскладніше випускникам, котрі проживають в сільській місцевості області. Частіше у виборі професії стають радниками вчителі, знайомі та друзі… Та чи завжди це правильний шлях?

Вже вчетверте Жіночий клуб «Жемчужина» допомагає абітурієнтам Вінницької області у вирішенні цих питань та запрошує на щорічну виставку навчальних закладів «Майбутній студент». Виставка є корисним заходом для абітурієнтів та навчальних закладів, де діти зможуть отримати всю належну інформацію, а навчальні заклади - потрібну кількість студентів. Питання профорієнтації дуже важливе в житті нашої області. Тому захід проходить за підтримки Вінницької ОДА, Вінницької обласної Ради, Вінницької міської ради, Департаменту освіти і науки при ОДА та Громадської Ради при ОДА. Медіа-підтримка: журнал-довідник “Вінниця”. Особливе сприяння у проведенні заходу надали заступник губернатора Спірідонова Любов Михайлівна та заступник вінницького міського голови Балицька Валентина Євгеніївна.

Тож абітурієнти 2014 зможуть ознайомитись з пропозиціями навчальних закладів Вінницької області та інших міст України вже 23-24 листопада з 10.00 до 16.00 в м. Вінниці в ТРЦ «Мегамолл» по вул. 600-річчя 17, 2 поверх на Виставці навчальних закладів «Майбутній студент».

Учасники виставки – академії, університети, інститути, технікуми, коледжі, професійні училища, ліцеї, школи іноземних мов, курси різних напрямків будуть презентувати свої заклади протягом двох днів для всіх бажаючих. Тож абітурієнти зможуть отримати інформацію про умови вступу, перелік спеціальностей, навчання та проживання не витрачаючи багато часу та коштів! Крім того, захід буде проходити у вихідні дні, що дає можливість без відриву від роботи і навчання абітурієнтам відвідати виставку.

Виставка-пропозицій «Майбутній студент» буде проходити за адресою: м. Вінниця, ТРЦ «Мегамолл» по вул. 600-річчя 17, 2, поверх 23-24 листопада з 10до16.00 год. Прийди та обери собі професію!

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар