Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
08 грудня 2019
-0,2 °C
пасмурно

Статті

ПРОЕКТ "KIDS.ART.EUROPE" ЗУСТРІЧАЄ ВІННИЧАН 10-19 ВЕРЕСНЯ 2012 РОКУ
06 вересня 2012, 00:00
ПРОЕКТ "KIDS.ART.EUROPE" ЗУСТРІЧАЄ ВІННИЧАН 10-19 ВЕРЕСНЯ 2012 РОКУ
З 10 вересня юні художники нашого міста – вихованці майстерні «Арт скриня» відвідають м.Херзогенрад (Німеччина) та візьмуть участь в майстер-класах, роботі «workshop», організації міжнародної виставки, аукціоні дитячих робіт.
Нові можливості, цікаві європейські практики, спілкування з ровесниками подарує вінничанам громадська організація „Аrt & culture Project e.V“ . З ініціативи ГО „Аrt & culture Project e.V“ започатковано тристоронній проект, що об’єднав Німеччину, Україну, Голландію.
Метою проекту є налагодження культурного діалогу між представниками різних країн, творчий розвиток підростаючого покоління, вдосконалення навичок та здібностей, пізнання культурного розмаїття шляхом творчого обміну.
І хоча юні таланти нашого міста відлітають у вересні, робота над проектом і знайомство учасників розпочалось ще в березні цього року. 31 березня Центр „Аrt & culture Project e.V“ об’єднав дітей з м.Херцогенрад (ФРН) та Керкраде (Нідерланди). В ході роботи творчої майстерні була організована виставка робіт вінничан та відбулось «заочне» знайомство.
Цікаво, що проект матиме продовження і вже наступного року Вінниця зустрічатиме найталановитіших і найактивніших учасників проекту «Kids.Art.Europe».
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар