Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 лютого 2020
4,0 °C
пасмурно

Статті

А ПРО ЩО БУДУТЬ ТВОЇ СПОГАДИ?!
23 березня 2012, 00:00
Відзначено на конкурсі "ПРОБА ПЕРА" в березні 2012р.

А ПРО ЩО БУДУТЬ ТВОЇ СПОГАДИ?!

Прикро визнавати, що в наш час технічного прогресу, здавалося б, ідеального в плані побуту, є ще так багато недоопрацьованих деталей. Не зважаючи на певні недоліки сучасного суспільства, кожен прагне наздоганяти останні тенденції моди в будь-яких аспектах цього питання.
Одним з важливих рушійних важелів теперішнього є усім відома мережа Інтернет, а також не менш популярні зараз соціальні мережі. Нинішня молодь особливо слідкує за усіма новинками, що з’являються, наче гриби після дощу, не оминаючи спілкування у всесвітній павутині. Найбільші рейтинги, велика кількість друзів, години перед монітором комп’ютера і, як наслідок, - залежність.
Важко визнавати, але факт очевидний. Більшість молодих людей віддає перевагу спілкуванню онлайн.
Я також колись мала свою сторінку у «всесвітній павутині». Приблизно півроку мене вистачило на таке спілкування. Один повчальний випадок дав зрозуміти: не всі друзі онлайн - справжні друзі. Потім я вирішила видалити свою сторінку. Спочатку найбільше хотілося перевірити свою силу волі. А також власним прикладом довести своїм друзям, що і в реальному світі теж цікаво. Багато моїх знайомих вважали, що повернуся, не зможу жити інакше, хоча ніколи не була палкою прихильницею такого виду спілкування. Їхні припущення виявилися помилковими.
Боляче дивитись на свої друзів, що проводять свій відпочинок у віртуальному світі. Вони втрачають безцінний час, а також не мають шансу на цікаві спогади.
Зрозуміло, що мода проходить, але життя також не стоїть на місці. Можливо варто переглянути свої погляди на життя і дещо змінити в ньому.
Соціальні мережі не вважаю необхідністю, а просто засобом спілкування.


Алла Грушко,
студентка Вінницького будівельного технікуму
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар