Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 січня 2020
3,5 °C
небольшой снег

Статті

ПРО ПОРЯДОК ПЕРЕРАХУНКІВ РОЗМІРУ ПЛАТИ ЗА НЕЯКІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДИНКУ
02 жовтня 2013, 00:00
ПРО ПОРЯДОК ПЕРЕРАХУНКІВ РОЗМІРУ ПЛАТИ ЗА НЕЯКІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДИНКУ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготувало проект Порядку перерахунків розміру плати за надання неякісних чи в неповному обсязі послуг з утримання будинку та прибудинкових територій. Про це повідомив заступник начальника Управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіонбуду Михайло Кіпенко.

Кіпенко зазначив, що на сьогодні законодавством уже чітко визначена процедура перерахунків розміру плати за надання неякісних чи в неповному обсязі послуг із теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Цей документ уже знаходиться на опрацюванні. Найближчим часом він буде ухвалений, і офіційно буде визначена вся процедура.

На сьогодні, відповідно до закону про житлово-комунальні послуги, зокрема статті 18, – ніхто не знімає обов’язків надавати їх вчасно, якісно і в повному обсязі. Цим законом передбачено складання актів про ненадання чи надання неякісних послуг і перерахунок розміру плати, а розроблений Міністерством проект Порядку конкретизує та уточнює зазначену процедуру.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар