Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 серпня 2019
29,0 °C
ясно

Статті

ПРІОРИТЕТ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ – РЕМОНТ ШКІЛ ТА ДИТСАДКІВ
20 червня 2013, 00:00
ПРІОРИТЕТ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ – РЕМОНТ ШКІЛ ТА ДИТСАДКІВ

12 червня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Порядок денний включав 6 питань: 3 бюджетні та 3 інших проекти рішень сесії обласної Ради. Головне запитання, що було розглянуто – це доповнення до проекту рішення сесії обласної Ради “Про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік”. Вказані доповнення стосуються в першу чергу проведення капітальних видатків по закладам соціально-культурної сфери. Зокрема, в результаті внесення змін до обласного бюджету, загальноосвітні школи міста Хмільника отримають нові вікна на 500 тисяч гривен, у місті Бар відремонтують приміщення під амбулаторію (400 тис.грн.), відкриється дитсадок в с. Спичинці Погребищенського району (300 тис.грн.). Також запланована реконструкція закладів охорони здоров’я в Бершадському районі (450 тис.грн.,) та модернізація котельні СЗШ І-ІІІ ст. с. Вербка Крижопільського району на суму 500 тис.грн..

Голова постійної комісії Наталія Гетце відзначила, що виділення даних коштів дасть можливість зміцнити матеріально-технічну базу закладів соціально-культурної сфери області, сприятиме покращенню загальної якості послуг, що ними надається. Серед іншого, даними доповненнями передбачається виділення 50 тис.грн. на підтримку діяльності дитячого молодіжного хору Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Важливим питанням також стало внесення змін до обласного бюджету в частині розподілу субвенції державного бюджету між бюджетами районів та міст обласного значення на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Потреба у здійсненні компенсації виникає внаслідок того, що такі категорії громадян як пенсіонери, інваліди володіють правом пільгового проїзду, що в свою чергу призводить до недоотримання комунальними підприємствами, які здійснюють перевезення частини доходу. Саме цю частину доходу їм компенсують із державного бюджету.

«Незважаючи на те, що бюджетний процес у першому кварталі був напруженим, нам вдалось виконати бюджет трохи більше як на 100%. Так, загальний фонд обласного бюджету одержав 159,6 млн.грн., понадпланові надходження склали 61 тис.грн. Усі захищені статті, в тому числі, заробітна плата, розрахунки за енергоносії профінансовані в повному обсязі», - наголосила Наталія Миколаївна.

Загалом за 3 місяці 2013 року по обласному бюджету було проведено 871,6 млн.грн. видатків загальному фонду, що на 108,9 млн.грн. або 14,3% більше за аналогічний період попереднього року. Найбільший ріст фінансування відбувся по галузі охорони здоров’я, що пов’язано з передачею на обласний бюджет вторинного рівня медицини (центральних районних лікарень). У І кварталі 2013 року на охорону здоровя виділено 212,3 млн.грн., що на 101,7 млн.грн. або 92,1% більше аналогічного періоду попереднього року.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар