Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 жовтня 2019
12,5 °C
слегка облачно

Статті

ПРАВООХОРОНЦІ ЗНАЙШЛИ НЕПОВНОЛІТНЮ, ЯКА ЗНИКЛА ВЧЕТВЕРТЕ
27 березня 2013, 00:00
ПРАВООХОРОНЦІ ЗНАЙШЛИ НЕПОВНОЛІТНЮ, ЯКА ЗНИКЛА ВЧЕТВЕРТЕ

У жовтні 2012 року начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Бершадського райвідділу міліції Ігор Вєтров знайшов та повернув додому 16-річну дівчину. На початку листопада цього ж року вона знову зникла.

 

Працівники міліції знайшли Тетяну (ім’я змінено) у жовтні 2012 року через соціальну мережу та повернули з Одеси. Задовго до її зникнення біологічні батьки дівчини через надмірну любов до алкогольних напоїв та невиконання своїх обов’язків по вихованню дитини були позбавлені батьківських прав. Тому неповнолітньою почала опікуватись прийомна сім’я, яка намагалась створити для підлітка максимально комфортні умови. Приблизно через два тижні до міліції звернулась названа мати і повідомила про те, що Тетяна зникла.

 

Працівники міліції через декілька днів знайшли неповнолітню в Дніпропетровську. Свою поведінку повернена дівчина мотивувала тим, що любить подорожувати, прямуючи у різні міста попутнім транспортом.

 

-Бажаючи уникнути подальших зникнень Тетяни, ми зобов’язали дівчину щотижня приходити до відділу міліції для профілактичних бесід. Вона також мала повідомляти про успіхи у навчанні, приносити конспекти для підтвердження своїх слів, - розповідає Ігор Вєтров.

 

Після місячного контролю правоохоронців дівчина знову залишила домівку. Майже п’ять місяців не виходила на зв'язок. Як з’ясувалося під час розшуку, 16-річна знаходилась в Одесі разом зі своєю подружкою. Вона переховувалась під вигаданим іменем та віком. Під час знайомств стверджувала, що їй 20 років, хоча виглядала значно молодше своїх 17-ти. На початку березня 2013 року працівники міліції повернули зниклу додому, оскільки вони вже мали контакти знайомих Тетяни у цьому місті, тому легко змогли її розшукати.

 

Дівчина й надалі неодноразово зникала. Працівники Бершадського районного відділу щоразу повертали її додому. Батьки відмовились від подальшого її виховання, мотивуючи це постійними зникненнями прийомної дочки. В свою чергу, Тетяна також не виявила бажання проживати у цій сім’ї, пояснюючи це тим, що не змогла налагодити стосунки із названими батьками.

 

Після профілактичної роботи проведеної працівниками міліції, психологами та соціальними працівниками, 17-річну Тетяну поселили у гуртожиток одного з професійно-технічних училищ області. За словами викладачів ПТУ, вона має задовільні знання, особливою ініціативою та комунікативністю під час навчання не виділяється.

 

Вахтери гуртожитку повідомляють, що дівчина вже декілька разів намагалась втекти, однак студенти змогли протидіяти цьому.

 
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар