Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 вересня 2019
12,6 °C
пасмурно

Статті

ПРАВООХОРОНЦІ ВІННИЧЧИНИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНЕ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЙ
31 травня 2012, 00:00
ПРАВООХОРОНЦІ ВІННИЧЧИНИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНЕ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЙ
Вчора у Вінницькій обласній прокуратурі відбулося розширене спільне засідання колегій прокуратури області, УМВС та ДПС у Вінницькій області, у якому взяли участь прокурор Вінницької області Олександр Мрихин, начальник обласного Управління внутрішніх справ Вінниччини Валерій Нонік, начальник Державної обласної податкової служби Ірина Зленко, начальник обласного Управління Служби безпеки України Сергій Ратієв, керівники слідчих підрозділів обласних правоохоронних відомств.
На зібранні обговорювався стан досудового слідства у правоохоронних органах області та прокурорського нагляду з цих питань. Правоохоронці визначили ряд конкретних заходів, а також заходи навчально-методичного характеру, направлені на те, щоб прокурори і слідчі належним чином підготувалися до застосування нових правил досудового розслідування у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України нового Кримінального процесуального кодексу.
Незабаром досудове слідство усіх правоохоронних органів, а також кримінальне судочинство зазнає кардинальних змін.
Під час обговорення питань покращення роботи слідчих підрозділів начальник УМВС Валерій Нонік зазначив, що якість досудового слідства перебуває на особливому контролі МВС. Найбільше навантаження сьогодні припадає на слідство обласного центру.
Відтак в рамках реформування структурних підрозділів міліції м. Вінниці буде створено посилений слідчий відділ, який дозволить проводити досудове слідство на якісно новому рівні.
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар