Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 листопада 2019
-5,3 °C
облачно с прояснениями

Статті

ПРАВООХОРОНЦІ ДАРУВАЛИ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ-СИРОТАМ
20 вересня 2012, 00:00
ПРАВООХОРОНЦІ ДАРУВАЛИ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ-СИРОТАМ
19 вересня працівники Управління ДСО при обласній міліції завітали з подарунками до вихованців Ситковецької спеціальної школи-інтерната для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вже десять років працівники Вінницького УДСО опікуються цим навчальним закладом.
 У подарунок дітям держохоронці привезли усі необхідні канцелярські приладдя,які стануть їм у нагоді під час навчального процесу - зошити, альбоми, фарби, а також енциклопедії та футбольні м’ячі.
У школі-інтернаті, де навчається більше сотні дітей, створені прекрасні умови для їхнього навчання та виховання. Діти мають можливість розвивати свої таланти у різноманітних гуртках та ще в юному віці визначитися з своєю майбутньою професією.
- Кожна дитина повинна мати щасливе дитинство, тому турбота про малечу – найголовніший обов’язок кожної людини, а особливо тих, хто присвятив своє життя охороні законних прав та інтересів громадян, які не можуть і не мають права залишатися байдужими до тих, хто найбільше потребує захисту, турботи та любові, - каже начальник кадрового забезпечення УДСО при УМВС України у Вінницькій області, Василь Вікторович Стаховський.
Віктор Ловіцький
УДСО при УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар