Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 липня 2019
12,8 °C
ясно

Статті

ПРАЦІВНИКИ ПАТ “ВІННИЦЯГАЗ” ПРИЙМАТИМУТЬ ГОРОДЯН У ПРОЗОРОМУ ОФІСІ
28 травня 2013, 00:00
ПРАЦІВНИКИ ПАТ “ВІННИЦЯГАЗ” ПРИЙМАТИМУТЬ ГОРОДЯН У ПРОЗОРОМУ ОФІСІ

З наступного тижня представники ПАТ «Вінницягаз» прийматимуть клієнтів у двох територіальних відділеннях Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Для більшої зручності клієнтів-споживачів, ПАТ «Вінницягаз» розпочинає прийом у Прозорих офісах на Старому місті (вул. Островського, 85) та Вишенці (пр. Космонавтів, 30). За кілька днів, у тестовому режимі, в двох Центрах адміністративних послуг розпочнуть працювати по одному працівнику цього підприємства.

Прийом здійснюватиметься з понеділка по четвер з 9 год. до 16.30 та у п’ятницю з 9 год. до 15.30. Через Прозорі офіси до представників «Вінницягаз» зможуть звернутися фізичні та юридичні особи з питання прийому та видачі техумов на під’єднання до газової мережі або від’єднання від неї. Також працівниками проводитиметься і консультативна робота.

ПАТ «Вінницягаз» - перше з підприємств-надавачів комунальних послуг, яке надаватиме послуги вінничанам через систему Прозорих офісів. Наразі опрацьовується питання щодо можливості залучення до такої співпраці КП «Вінницяоблводоканалу» та ПАТ «Вінницяобленерго».

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар