- Памя’тайте, що пацієнт має право вільного вибору лікуючого фахівця.
- Де б ви не були - на прийомі у приватного фахівця, в лікарні, амбулаторії, професора - не соромтеся попросити, вимагайте щоб Вам видали консультативний висновок (краще на офіційному бланку із реквізитами лікаря) з наявністю: діагнозу, здійснених заходів лікування, рекомендації.
- Ви прийшли до лікаря, народного цілителя до кабінету на прийом - зверніть увагу на умови в яких спеціаліст працює:
- санітарно – епідеміологічний стан - чистота, вмивальник, індивідуальні простирадла, - рушники, гумові коврики і т.д
- куточок споживача (для приватних, юридичних фірм) – де повинні бути копії виписки, або свідоцтва про держреєстрацію, свідоцтва про сплату єдиного податку, реквізити фірми, прейскурант цін на послуги та товари, книга скарг та подяк.
- Негатоскоп - пристрій для розглядання рентгенівських кт, мрт, плівок, та інше...
- Обов’язково використовуйте індивідуальне чисте простирадло, яке принесіть із собою, або попросіть у лікаря.
- Рекомендуємо щоб Вам застосовували м’які, повільні мануальні техніки - де пацієнт знаходиться в лежачому положенні на високій кушетці із використуванням лікарем постізометричних релаксацій м’язів та із застосуванням в подальшому фіксації шийного відділу комірцем «Шанса», поперекового відділу - корсетом.
- У вертеброневрології, перш ніж вдатися до лікування хребта, особливо прийомами мануальної терапії, для вточнення діагнозу та виявлення протипоказів бажано виконати бстеження:
- рентгенографія хребта,
- КТ (комп’ютерна томографія),
- МРТ (магнітно резонансна томографія),
- реовазографія, доплерографія, дуплекс - обстеження судин шиї, голови при болях голови, запамороченнях, порушеннях орієнтації, онімінні кінцівок та інші…
- денситометрія на остеопороз (обстеження щільності кісткової тканини),
- загальні аналізи крові, сечі – на кальцій, фосфор, сечову кислоту та інші…
- флюорографія органів грудної клітини (туберкульоз, хронічна пневмонія, плевріти, пухлини...)
- УЗД щитовидної залози органів живота, органів малого тазу, сечовивідних шляхів.
- Як що у Вас затяжна хвороба і не має ознак одужання, не соромтеся попросити лікаря надати консультацію інших спеціалістів, фахівців.
- Коли Вам поставили діагноз - кила (грижа) диску великих розмірів понад 7-9 мм, проляпс (розрив фіброзного кільця) та секвестрація (висування фрагментів) зруйнованого диску в спиномозковий канал, стеноз (звуження спиномозкового каналу) – тут мануальна терапія протипоказана, бо значно погіршить стан пацієнта. Першою повинна бути консультація нейрохірурга.
- Вам надали допомогу у вигляді «блокади»: в нашому Медичному центрі ми відкриваємо ампули із ліками при пацієнтові та віддаємо йому використані ампули, щоб не було сумнівів у веденні саме цих ліків.
- Після «блокади» необхідно відпочити щонайменше 10 хв. та в кабінеті лікаря зміряти артеріальний тиск.
- Лікувальний масаж повинен проводитися в комфортній позиції – переважно в позиції хворого на боку, на спині. При необхідності із підкладанням валиків.
- Найважливіший акцент в роботі масажиста, народного цілителя робиться на співпраці із лікарем.
- Будьте уважні при лікуванні механічними апаратами Релакс, Серагем, Нугабест - не передозуйте. На жаль, нам доводиться надавати допомогу за ускладнень після лікування цими апаратами.
З повагою, медпрацівники Медичного центру лікування захворювань хребта
м. Вінниця, 21037, вул., Ленських подій, 50,
тел.: 570-517, 096-3602-257, 067-9889-740
Додати коментар