Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 лютого 2020
3,9 °C
пасмурно

Статті

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНУ ГРУ
09 квітня 2012, 00:00

 

ПОЛОЖЕННЯ

про всеукраїнську спортивно – патріотичну гру “Гурби – Антонівці -2012”

1. Мета та завдання.

1.1Мета змагань:

- виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН-УПА;

- виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого юнацтва та молоді України;

- залучення дітей, юнацтва та молоді до краєзнавчої діяльності, вивчення, охорони та відновлення пам'яток української історії та культури;

- пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді;

- залучення дітей та молоді до вивчення питань особистої та колективної безпеки;

- популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху.

1.2. Завдання змагань полягає в визначенні кращої з двох команди в ході проведення теренової гри. Визначення кращої команди проводиться за спеціальною методикою за умови виконання учасниками правил змагань.

2. Час і місце проведення.

Змагання проводяться з 28 квітня по 1 травня 2012 року в лісовому масиві між сел. Смига Рівненської області та с. Антонівці Тернопільської області.

3.Опис терену гри.

Терен являє собою лісовий масив площею 22 – 25 кв. км. обмежений з заходу річкою Іловиця, з півночі вузькоколійною залізницею та вирубкою під лінією електропередачі, з півдня та сходу дорогами на яких межі теренівки будуть завчасно промарковані. Ліс представлений переважно сосновими, березовими, дубовими, осиковими, вільховими насадженнями різного віку. Майже повсемісно представлений підлісок. Рельєф рівнинний На терені є заболочені місця. Є декілька невеликих до 5-10 га непрохідних боліт в північній частині терену. Район змагань має розгалужену сітку доріг, що тягнуться переважно з півдня на північ. Грунти пісчані та підзолисті. Воду для приготування їжі можна дістати лише з річки Іловиця. Воду перед вживанням кип’ятити. Увага в районі змагань колись постерігались змії – гадюка європейська. Саме в травні вони агресивні. Летальних випадків від укусів змій поки що в районі зафіксовано не було.

4. Керівництво змаганнями та порядок їх проведення.

4.1. Підготовка та керівництво змагань здійснюється Всеукраїнською молодіжною громадською організацією „Молодіжний Націоналістичний Конгрес” та створеним нею оргкомітетом.

4.2. Безпосереднє проведення змагань здійснює Рада Вищих Спостерігачів (РВС), склад якої визначається завчасно оргкомітетом. Спостерігачі розташовуються по всьому терену гри, фіксуючи набрані командами очки, порушення і спостерігаючи за дотриманням учасниками техніки безпеки.

5. Вимоги до складу команд та учасників теренової гри.

5.1. На змагання запрошуються три команди – курінь – відповідальний Бень Андрій, команда курінь – відповідальний Вовк Андрій та команда – відповідальний Резніченко Олександр. Відповідальні за команди формують особовий склад. Відповідальні формують структуру команд, але дотримуючись даного положення.

До змагань допускаються учасники, які включені у зведену заявку (додаток) рішенням Оргкомітету і досягли 18-ти річного віку , але мають не більше 28 років, що мають певні необхідні навички (вміння користуватись засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу потерпілим, орієнтуватись на місцевості, тощо) та задовільний стан здоров'я й не мають таких захворювань: всі захворювання в гострому періоді; всі форми туберкульозу; ревматизм в активній стадії; набуті, вроджені й оперовані вади серця і судин; ендокринні захворювання (крім тих, що погоджені лікуючим лікарем); захворювання крові і кровотворних органів; залишкові прояви травм черепа, органічних захворювань, паралічі; епілепсія й епілептофорні покази; всі психічні захворювання; синдром енурезу; хронічна пневмонія, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба; виразка шлунку і 12-ти палої кишки, хронічний гастрит, коліт; високий ступінь короткозорості; всі інфекційні і паразитарні захворювання очей і шкіри.

Факт підтвердження участі в грі надається після співбесіди відповідальними по областям та курінними або членами Оргкомітету.

5.2. Учасники змагань повинні мати документи, які підтверджують їх особу.

5.3.Склад кожної команди до 150 осіб.

5.4. Відповідальність за підготовку команди відповідно до вимог даного положення несуть курінні.

5.5. Учасники команди можуть бути зняті зі змагань або оштрафовані за некоректну поведінку, навмисне порушення техніки безпеки, виявлений невідповідний стан здоров’я, непідготовленість учасників та порушення правил змагань.

5.6 Структура команд має відповідати таким критеріям:

- курінний – 1 особа

- начальники штабу – 1

- чотові – 3

- ройові – 9

6. Команда «Диверсанти»

6.1 Склад команди до 30 осіб.

- курінний – 1 особа

- начальники штабу – 1

- ройові – 3

6.2 Нарахування балів

- Стрілець – 5 бал;

- Ройовий (1 позначка) – 10 балів;

- Начальник штабу (3 позначки) – 30 балів;

- Курінний (4 позначок) – 40 балів

6.3 Учасником куріння може бути гравець який був учасником мінімум чотирьох попередніх ігор «Гурби-Антонівці».

6.4 Гравці куреня сплачують організаційний внесок керівнику команди на потреби гри.

7. Завдання команд та визначення результатів гри:

Завдання команд втримати найбільшу кількість балів до кінця гри.

При захоплені прапор доставляється до РВС протягом двох годин, з моменту захоплення, за що нараховується 300 балів тому куреню який здобув прапор. Учасника який захопив прапор забороняється вбивати а також прапор не може бути перехоплений чи забраний в момент перенесення «кур’єром» до РВС.

Якщо прапор не буде доставлений протягом двох годин до РВС то команда яка захопила не отримує бонусних 300 балів. Якщо ж прапор взагалі не буде доставлений то команда отримає «мінус» 300 балів.

Прапор повертається куреню на нічний нараді між 00:00 до 02:00 кожної ночі.

«Кур’єра» який доставляє прапор в табір «вбивати» заборонено.

Перенесення табору (три намети) дозволяється кожну ніч між 02:00 до 04:00 після отримання прапора, якщо він був захоплений. Під час перенесення таборів бойові дії заборонені.

Під час теренової гри курені можуть “знищувати” гравців суперника шляхом зриву нарукавної пов’язки. Кожен “вояк” носить на лівій руці повязку відповідного кольору куреня, яка є ознакою його “життя”. Втрата повязки “вояком” означає його “загибель”.

Зірвані пов’язки негайно передаються спостерігачеві або безпосередньо до РВС. При встановленні результатів змагань РВС використовує шкалу оцінки пов’язок.

Перемагає курінь, який на кінець гри залишив за собою найбільше балів.

Бали віднімаються за кількістю поновлень «життів» на РВС. Кожному куріню надається 1000 життів, кожному учаснику гри гарантується 4 життя. Надлишок додаткових «життів» розподіляється курінним або начальником штабу. Додаткові бали можна залучити при захопленні прапора команди супротивника.

По завершенні гри оргкомітет здійснює нагородження призами найбільш активних учасників гри.
Таблиця нарахування балів

Стрілець – 1 бал;

Ройовий (1 позначка) – 5 балів;

Чотовий (2 позначки) – 10 балів;

Начальник штабу (3 позначки) – 15 балів;

Курінний (4 позначок) – 20 балів

Прапор – 300 балів.

8. Правила гри

8.1 Права і обов’язки спостерігачів:

- інформувати Раду Вищих Спостерігачів (РВС) про всі порушення правил гри допущені учасниками;

- робити зауваження, обов’язкові до виконання, учасникам гри;

- рішення спостерігачів можуть бути скасовані РВС;

- інформувати членів РВС про всі зауваження від членів команд, проводів команд;

- РВС може покарати команди штрафними балами за порушення правил теренової гри, розмір покарання визначається РВС;

- спостерігачі та РВС можуть не коментувати і не пояснювати учасникам гри свої дії;

- зняті з гравців пов’язки спостерігачі передають до РВС;

- спостерігачі та РВС мають власну відзнаку.

8.2 Права і обов’язки учасників гри:

- зобов’язані детально ознайомитися і ретельно виконувати правила гри;

- заповнити заявку і анкету учасника;

- учасники гри можуть звертатися до спостерігачів та РВС;

- виконувати всі вимоги спостерігачів та членів РВС;

- провід команд може звернутися до РВС про оскарження дій спостерігачів, членів інших команд. Всі скарги від команд оперативно розглядаються РВС і по ним приймається рішення. Скарги приймаються РВС не пізніше двох годин по закінченню терміну теренової гри;
- учасникам теренової гри забороняється знаходитись за межами терену гри, за виключенням випадків, які узгоджуються з РВС;

- учасникам гри забороняється знімати пов’язки учасників ( за виключенням перевдягання), передавати їх іншим учасникам;

- пов’язки мають постійно знаходитись на верхньому одязі учасників між плечовим та ліктьовим суглобом лівої руки;

- учасникам гри заборонено використовувати будь-які інші нарукавні пов’язки;

- учасникам гри заборонено використовувати будь-які додаткові кріплення на пов’язках, а також будь-яким чином приховувати їх;

- учасникам гри не дозволяється перебувати на території табору РВС без дозволу члена РВС;

- учасник гри, що врятувався втечею за межі терену гри, вважається „вбитим”;

- під час гри дозволяються лише прийоми боротьби, забороняється наносити удари суперникам, застосовувати больові та задушливі прийоми та прийоми, що можуть зашкодити здоров’ю учасників;

- особа у якої зірвано пов’язку негайно припиняє боротьбу і вважається “вбитою”, вона має негайно прибути до РВС для фіксування своєї „загибелі” і „оживлення”. Після використання ліміту „життів” учасник має перейти до табору „вбитих”, який знаходиться поза межами терену гри, та не заходити на терен гри. Місце табору „вбитих” визначає РВС;

- учасникам гри не дозволяється виходити за межі терену гри без дозволу спостерігача;

- учасники зобов’язані чесно і відверто відповідати на питання спостерігачів, дезинформація карається важким командним штрафом або виключенням з числа учасників теренової гри.

8.3 Рада вищих спостерігачів (РВС):

- забезпечує втілення мети і завдань гри;

- відповідає за безпосереднє проведення і керівництво теренової гри;

- залишає за собою право вносити зміни та доповнення в програму проведення змагань.

- вирішує всі спірні питання по грі;

- визначає переможця.

8.4 Вимоги до організації таборів куренів:

Командири куренів після ознайомлення з тереном розводять свої курені в протилежні, вказані їм напрямки і зобов’язані організувати табір куреня. В центрі табору має стояти три намета, над якими на висоті від 3 до 4 метрів висить прапор куреня. Намет та прапор мають візуально спостерігатись в радіусі 15 метрів. Прапор мусить вільно звисати повною площиною і бути прикріпленим лише з однієї сторони. Розведення куренів та розбиття табору контролює спеціальний спостерігач, призначений до кожного куреня. Зразки прапорів куренів затверджуються РВС, командам заборонено використовувати будь-які інші прапори.

8.5. Станом на 12:00 1 травня 2012 року, команди мають представити до РВС залишок «живих» гравців. У разі відсутності останніх, команді знімаються бали «життів» відсутніх гравців.

9. Порядок та термін подачі заявок

Заявки до участі в тереновій грі розглядаються Оргкомітетом до 20 квітня 2012 року до 14.55. До заявки додається:

1.Зголошення;

2. Заява;

3. Копія паспорта (1,2 стор., прописка);

4. Копія ідентифікаційного коду;

5. Після затвердження кандидата учасником гри, останній зобов’язаний сплатити внесок 50 грн. на організацію та проведення гри командами-учасниками (Кошти сплачуються: «Приватбанк», картка № 4405 8858 1870 3032, на ім`я Кузан Сергій Васильович. Платник повинен заздалегідь поінформувати оргкомітет про переведення коштів). Після оплати внеску кошти не повертаються.

Оргкомітет підтверджує участь у грі до 24 квітня. Після затвердження кандидата на участь у грі оргкомітет присвоює останньому кодовий номер, який і є підтвердженням відповідності кандидата усім вимогам теренової гри. Особи, чия заявка не підтверджена або які не подали заявки та прибули на гру, не допускаються до гри за жодних обставин.

10. Заходи безпеки при проведенні спортивно-патріотичної гри “Гурби – Антонівці”.

10.1. Відповідальні куренів зобов'язані приймати необхідні заходи безпеки під час організації та проведення теренової гри, піших переходах, переїздах на автотранспорті та вимагати сурового їх виконання. Напередодні участі куреня в тереновій грі з її членами проводиться відповідний інструктаж та ознайомлення з правилами теренової гри.

10.2. Учасники гри самостійно відповідають за власне здоров’я, безпеку та майно протягом всього періоду теренової гри.

10.3. Учасникам гри забороняється вживати алкогольні напої та наркотичні речовини.

10.4. Учасники гри зобов’язані дбати про чистоту та санітарний стан лісу, а також не створювати пожежно-небезпечних ситуацій. У протилежному випадку вони будуть дискваліфіковані. Після закінчення гри учасники прибирають територію.

10.5 забороняється використання піротехнічних засобів у місцях масового скупчення людей та поблизу речей учасників.

Орієнтовний планпроведення всеукраїнської спортивно – патріотичної гри

Гурби – Антонівці - 2012”

І день – 28 квітня

До 12.00 - Прибуття команд в район с.Антонівці, Шумського району Тернопільської області.

12.00 – 14.00 - інструктаж з техніки безпеки, нарада оргкомітету, підсумки по учасниках.

14.00 – 16.00 – урочисте відкриття теренової гри.

16.00 – 00.00 - підготовка команд до змагань.

00.00 – початок теренової гри

II день – 29 квітня

Теренова гра

III день – 30 квітня

Теренова гра

ІV день – 1 травня

12.00 – закінчення теренової гри

12.00 – 14.00 - підбиття підсумків, визначення переможців, згортання куренів

14.00 – 16.00 –прибирання терену, впорядкування могил повстанців

16.00 – 17.00 – урочисте закриття теренової гри

17.00 – роз’їзд учасників. 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар