Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2020
9,9 °C
небольшая облачность

Статті

ПОЛКОВНИК ЗАПАСУ ТРЕНУЄ "ТИТАНІВЦІВ" ТА ДІТЕЙ
13 листопада 2012, 00:00
ПОЛКОВНИК ЗАПАСУ ТРЕНУЄ "ТИТАНІВЦІВ" ТА ДІТЕЙ
В житті Валентина Георгійовича Лопатинського, пенсіонера ОВС, спорт завжди займав особливе місце. І сьогодні він продовжує тренуватися, оскільки вважає, що cпорт – це життя.
Валентин Георгійович з дитинства захоплюється східними єдиноборствами. За своє життя він отримав безліч нагород.
Сімнадцять років він присвятив роботі в органах внутрішніх справ. Свою міліцейську кар’єру розпочав ще в далекому 1981 році в місті Вінниці на посаді інспектора кримінальної міліції зі справ неповнолітніх. Офіцерську кар’єру закінчив у 1998 році в званні майора на посаді старшого викладача бойової і фізичної підготовки центру бойової підготовки УМВС України у Вінницькій області. Однак за часи перебування на пенсії отримав звання полковника запасу.
Оскільки Валентин Георгійович людина активна, він одразу пішов працювати у Вінницьке управління ДСО при обласній міліції на посаду старшого інкасатора СП СІ охорони та перевезення валютних цінностей СПМО «ТИТАН», де працює на вільнонайманій посаді і дотепер.
Держохоронець щоденно виїжджає на маршрут для виконання своїх службових обов’язків інкасатора. Крім того, він тренує бійців спецпідрозділу міліції «ТИТАН» та маленьких дітей, яким крок за кроком передає усі ті знання, які колись він, будучи таким самим малим хлопчиком, отримував і сам.
Тренер-міліціонер вчить своїх підопічних перемагати і пам’ятати те, що всі отримані знання в спортивному залі вони повинні використовувати лише на змаганнях та для самозахисту.
Щороку ветеран ОВС разом із своїми підопічними бере участь у різних змаганнях. Останнім досягненням його вихованців стали змагання «Чемпіонату Вінницької області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дорослих», де шестеро хлопців з команди отримали третій розряд з рукопашного бою.
- Найголовніше те, що діти, які приходять у спортивну секцію, роблять свій вибір на користь спорту, а не надають перевагу алкоголю та цигаркам, - каже Валентин Георгійович.
Зараз в команді активно тренується майбутній держохоронець. Почавши займатись спортом, хлопець вирішив присвятити своє життя боротьбі зі злочинністю та вступив до училища ДСО.
Віктор Ловіцький
УДСО при УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар