Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 жовтня 2019
12,5 °C
слегка облачно

Статті

ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА ІНВЕСТУЄ В МАЙБУТНЄ
05 січня 2013, 00:00
ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА ІНВЕСТУЄ В МАЙБУТНЄ

Відродження національної науки, культури й освіти — одне із кардинальних завдань становлення і розвитку суверенної Української держави. Це та її галузь, яка об'єктивно впливає на політичні, економічні та соціальні процеси в країні. Від рівня освіти, розвитку і вихованості, національної свідомості та самосвідомості значною мірою залежить сучасне і майбутнє нашої держави, українського народу. Проблеми освіти тісно пов'язані з проблемами національного і духовного відродження, формування інтелектуального генофонду українського народу, демократизації і гуманізації суспільного життя, створення умов для реалізації потенційних можливостей кожної людини. Однак, проблеми матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів нашої країни, і зокрема Вінницької області, обмежують можливість здійснення якісного навчання та виховання дітей і молоді.

Саме тому БФ “Подільська громада" започатковує нову благодійну програму "Інвестиції в майбутнє". Метою цієї програмирограми є покращення матеріально-технічного забезпечення дитячих садочків, шкіл та інших навчальних закладів загальної освіти Вінницької області, для створення сприятливих умов навчання, виховання та розвитку кожної дитини. Завдання програми:

- сприяти практичному здійсненню загальнодержавної освітньої програми;

- залучити додаткові ресурси для покращення матеріально-технічного забезпечення навчально-виховних закладів;

- створити сприятливі умови навчання та розвитку дітей, що виховуються та навчаються в кризових населених пунктах Вінницької області.

Термін реалізації програми: 20.09.2012 року – 20.05.2015 року.

 

БФ "Подільська громада",

www.gromada.vn.ua,

тел. +38(0432)672-096

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар