Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 травня 2019
18,0 °C
пасмурно

Статті

Подаруємо дітям радість
06 червня 2013, 00:00
Подаруємо дітям радість

Під таким гаслом, чотирнадцять років поспіль, з ініціативи головного лікаря Вінницькоїобласної дитячої клінічної лікарні, заслуженого лікаря України, депутата обласної ради Тетяни Іванівни Антонець, за активної підтримки педагогів лікарні, лікарів, медичних сестер та небайдужих людей, проводиться святкування Міжнародного дня захисту прав дітей.

Привітати дітей зі святом прийшли поважні гості. Це люди, яких турбує сьогоднішній та завтрашній день наших дітей, які докладають чимало зусиль, щоб перебування дітей у лікарні було якомога менш болючішим, це люди, які ніколи не залишають поза увагою проблеми лікарні.

Цього року на свято завітали: народний депутат України Григорій Заболотний, який подарував ноутбук та низько вклонився працівникам лікарні; представники народного депутата України від Олександра Домбровського передали закладу сертифікат на 10000 тис. гривень для потреб онкогематологічного відділення та бібліотечку казок світу.

Вітали зі святом пацієнтів також депутат обласної ради Сергій Кудлаєнко, представники фірми «Рудь». Особливий подарунок зробила дітям благодійна організація «Сонячна країна», яка вручила сертифікат на встановлення ігрового майданчика, який буде змонтовано на протязі двох - трьох тижнів, солодкі подарунки діти отримали від фірми «Солодка мрія».

Пацієнтів лікарні щороку радують своїми яскравими виступами дитячі мистецькі колективів, зокрема вихованці колективу естрадно - спортивного танцю «ЕОС», танцювальний колектив «Данс клуб Екстрім» Палацу дітей та юнацтва, театр-студія «У-вей», чудовим співом порадували глядачів син та мати Альошкіни Ярослав і Оксана з Мурованих Куриловець. Дружня атмосфера цього дня, приємні несподіванки, сюрпризи та веселі ігри, які підготували для дітей педагогічний колектив лікарні та колектив аніматорів студії «П`ять зірок» справили незабутнє враження на хворих дітей, підняли їм настрій та дали можливість забути про свої недуги.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар