Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,6 °C
ясно

Статті

ПІСЛЯ ЗУСТРІЧІ З НАПАДНИЦЕЮ ПЕНСІОНЕРКА ОПИНИЛАСЬ В ЛІКАРНІ
25 травня 2012, 00:00
ПІСЛЯ ЗУСТРІЧІ З НАПАДНИЦЕЮ ПЕНСІОНЕРКА ОПИНИЛАСЬ В ЛІКАРНІ
У Ямпільському районі працівники міліції затримали 29-річну жінку, яка серед білого дня на вулиці села скоїла напад на двох пенсіонерок.
У такий спосіб зловмисниця намагалась відібрати у них гроші. Одна з потерпілих після зустрічі з нападницею опинилася на лікарняному ліжку.
 Днями до Ямпільського райвідділу міліцій майже одночасно звернулися дві пенсіонерки з заявами про те, що серед білого дня на вулиці села на них напала невідома жінка. Зловмисниця зненацька підбігала до своїх жертв, била та відбирала гроші.
Першою жертвою нападниці стала 82-річна жінка. Як до неї підбігла незнайомка, літня жінка не бачила, вона лише відчула удари та біль по усьому тілу. Нападниці необхідні були гроші, але у пенсіонерки при собі не було не копійки. Залишивши побиту жінку посеред вулиці, зловмисниця зникла в невідомому напрямку. Від пережитого у літньої жінки піднявся тиск, і її було госпіталізовано до лікарні.
Після першої невдалої спроби заробити грошей таким чином, зловмисниця вдруге наважилася на такий самий злочин. Іншою її жертвою стала 75-річна мешканка цього ж села. Жінка йшла до магазину за продуктами. До неї підійшла зловмисниця, та нічого не кажучи, почала бити. Перший удар влучив у обличчя. Літня жінка не могла чинити опір молодій нападниці, і їй нічого не залишалося, як віддати гроші, які мала витратити на продукти.
Через кілька годин кривдниця пенсіонерок була затримана працівниками Ямпільського райвідділу міліції. Нею виявилася 29-річна місцева жителька. У скоєнні злочину жінка одразу зізналася. Говорить, що їй дуже були потрібні гроші, а от на що витратила вона 90 гривень, які відібрала у бабусі – не каже.
 За даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України – грабіж, поєднаний з насильством. Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Ірина Добровольська
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар