Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 квітня 2019
22,0 °C
легкий дождь

Статті

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ
13 вересня 2013, 00:00
ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Європейський банк реконструкції та розвитку пропонує Україні співпрацю в рамках Держпрограми розвитку малого і середнього підприємництва. Про це повідомив перший заступник Голови Держпідприємництва України Олександр Потімков.

Потімков нагадав, що Концепція Державної програми розвитку малого та середнього бізнесу на 2014 – 2024 роки ухвалена Урядом та передана на затвердження до парламенту.

«Як тільки концепція була схвалена на Кабінеті Міністрів, на нашу Службу та Український фонд підтримки підприємництва вийшов представник Європейського банку реконструкції та розвитку і запропонував подумати над механізмами реалізації цієї концепції, враховуючи можливості ЄБРР. Тобто, наявність Концепції вже дає певні можливості, сигнали і стимули для співробітництва», - сказав Потімков.

В Концепції чітко прописані форми підтримки малого та середнього підприємництва, поширення на цей сегмент елементів державно-приватного партнерства, яке досі практикували тільки для великого бізнесу.

Також за програмою «Мікрокредитування суб’єктів малого підприємництва» з Держбюджету цього року вже отримали позики 33 підприємства, ще 10-12 мікрокредитів будуть надані до кінця року. На наступний рік планується, окрім бюджетних коштів, залучити ресурси банків під державні гарантії. Це дасть можливість значно збільшити обсяги кредитування дрібного бізнесу.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар