Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
18,0 °C
ясно

Статті

ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ
13 березня 2013, 00:00
ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Шановні громадяни України! На превеликий жаль, судова гілка влади в Україні не є основою по захисту інтересів громадян. Вона навіть теоретично не має будь-якого відношення до судової гілки влади Європейських держав. Україна тривалий час створює закони, які не захищають громадян, а навпаки можуть бути використані проти них. Чому в незалежній Україні, на прикладі Вінницької області, зросло на дві виправних колонії, а саме в смт Літин та смт Воєводчинці Могилів-Подільського району? Я хочу бачити незалежну Україну, де кількість виправних колоній буде зменшено, а не збільшено. На цей час у Вінниці існує в’язниця, а також виправні колоні у: Вінниці, Стрижавці, Губніку, Пісчанці, Літині, Воєводчинці. Невже за 20 років не можна було переглянути законодавчу базу, згідно якої не притягувати до кримінальної відповідальності осіб, які скоїли ДТП, хуліганство, крадіжку? Вказані особи повинні сплачувати гроші не державі, а потерпілим від їх неправомірних дій. У результаті ми втрачаємо молодих працездатних людей, що потерпають від навантаження правоохоронних органів, які все роблять для того, щоб особа, яка скоїла правопорушення пройшла академію правоохоронної роботи по захисту своїх інтересів.
Коли незалежна Україна перегляне Кримінальний Кодекс, кому потрібна поліційна структура, якою стала Україна? Бачу те, що наша незалежна Україна відокремиться від судової гілки влади і не буде корумпованою, тому що хабарі беруть не тільки бюрократи від виконавчої влади, але і судді. На прикладі суддів: З., Т., К., Ф., М. та інших. В мене є приклад, коли працівник Вінницької прокуратури М. був звільнений з лав прокуратури тому, що отримав хабар - “Мерс-500”, а потім раптово став суддею спочатку в Іллінецькому районні, а потім в м. Вінниці. Мене турбує, чому суддя Ленінського районного суду Т. не притягнута за порушення законодавства до кримінальної відповідальності? Мене турбує те, що існує якась спец. зона, а чому? А існує вона вже 20 років незалежної України. Частково побороти корупцію в Україні можна шляхом скасування виправної колонії для працівників прокуратури, СБУ, міліції, для того, щоб вони знали, що перед законом всі рівні. І тому таких “вельмож” треба відправляти  у колонії загального типу. Тому кожний громадянин України повинен знати, що існують підстави для скасування оскарження неправомірних судових рішень.
1. Незаконність судового рішення: які підстави для його скасування. Потрібно знати, що правильне застосування норм матеріального права і додержання процесуальних правил є складовою частиною одного поняття законності судових рішень. Судова практика правозахисної Асоціації „Адвокасі-АЗА” за останні 10 років довела 47 прикладів незаконності судових рішень.
2. Порушення норм матеріального права є одним із видів незаконності судового рішення, що складає 21 примірник вказаних справ.
3. Застосування неналежного закону. Цей вид порушення норм матеріального права частіше за інших зустрічається в судовій практиці. У практиці правозахисної Асоціації „Адвокасі-АЗА” вказана норма використовувалась 61 раз за останні 10 років.
4. Незастосування закону, який підлягає застосуванню. Помилки допущенні судом на першій інстанції застосування права приводить і до такого виду порушення закону. На жаль, вказана норма дуже тяжко доводиться в Апеляційних судах, тому що суди першої інстанції, використовуючи свої зв’язки з судами апеляційного суду, часом впливають на Ухвалу апеляційного суду.
5. Неправильне тлумачення закону суду. Тлумачення закону суду залежить від суддів і, часом, вони неправильно його трактують.
6. Неправильне застосування аналогії закону і аналогії права. Юридична наука розрізняє два види аналогії — аналогія закону і аналогія права. Цивільний Кодекс України передбачає можливість застосування в цивільному праві, як аналогії законну, так і аналогії права.
ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ! Вам наведенні юридичні приклади та практичні підстави для скасування судових рішень. Хто допоможе Вам у цій тяжкій роботі? Тільки адвокат, який має юридичний фах. До кого треба звертатись — тільки до адвоката, а не до “бабців”, які не можуть тлумачити Закони України.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар