Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
05 квітня 2020
6,3 °C
небольшая облачность

Статті

ПІДКОРЕННЯ СТИХІЇ: СПЛАВИ ПІВДЕННИМ БУГОМ
11 червня 2012, 00:00
ПІДКОРЕННЯ СТИХІЇ: СПЛАВИ ПІВДЕННИМ БУГОМ

Є речі, які притягують своєю простотою, вічністю. Повітря, вода, вогонь, земля. Ці поняття були до нас, будуть і без нас. Тепер, коли ми закували своє життя в бетонні стіни, залили його асфальтом, називаємо їх стихіями. А тих, хто хоче говорити з ними «на ти», — екстремалами.

Що ж штовхає людей покидати теплі домівки, ситі місця і втікати якнайдалі від великих міст? Вимірювати відстань не кілометрами, а власними зусиллями та втомою. Хтось називає їх диваками і відверто сміється їм вслід. Хтось заздрить, та ніколи не зможе відірвати своє тіло (в контексті напрошується конкретна його частина) від дивану, а погляд від телевізора. Ті, хто спробували себе в екстремальному туризмі, називають його «природнім наркотиком». Стверджують, що перевіривши свої сили раз, будеш повертатися до цього бажання знов і знов. Справді, коли кидаєш виклик всесильній стихії, відчуваєш себе частиною природи, перевіряєш, на що ти реально здатний. Чи витримаєш ти фізично, чи не зламає тебе страх. Іноді варто доводити собі: я здатен на більше!

Вода приваблює своєю непереборністю, силою. Водний туризм, сплави по річках, порогах — один із найяскравіших видів активного відпочинку. Коли ти на воді на спортивному катамарані чи на байдарці, є одна важлива особливість: керуєш своїм засобом тільки тоді, коли твоя швидкість вища від швидкості течії річки. Тоді приходить відчуття, що ти підкорив стихію. Силу, яку в принципі неможливо перемогти. Небезпека порогів та підводних каменів сприяє виділенню адреналіну, а кожен пройдений етап дарує відчуття нових неймовірних звершень. На катамарані важливою складовою є командні дії. Без взаємопорозуміння та підтримки ніколи не добитись бажаного результату. Це ті поняття, про які часто забувають жителі жорстоких кам’яних джунглів. Для початківців рекомендуються відносно тихі води Дністра. Хто шукає гостріших відчуттів може мандрувати порожистими ділянками Південного Бугу. Профі шукають адреналін у непокірних водах карпатських річок.

Хтось може заперечити, що екстрім можна знайти і в рідному місті: скейт, ролики, велик та інше. Але це ніби прирівняти настільні ігри до реального спорту. Наша країна має унікальні можливості. Є і гори, і море, ліси та степи. Головне, маємо сильний та вольовий характер, дарований предками. Доки думаємо, чи варто спробувати себе в чомусь радикально новому, спливають дорогоцінні секунди, хвилини, години, роки... Ми всі думаємо, як жити завтра, забуваючи, що життя плине сьогодні.

Вінниччина має місця, якими варто пишатися. Зокрема, Південний Буг та його скелясті береги. Романтичні вечірні посиденьки біля багаття з гітарою, ночівля в наметах під відкритим зоряним небом, екстремальні бузькі пороги, купання та літня засмага, неперевершена краса Поділля і потім, - незабутні спогади, збережені на фото та відео. Користуючись благами цивілізації у сучасних містах, часто забуваємо про найважливіше благо, дароване нам у житті — природу. Активний відпочинок відкриває можливість випробувати свої сили в екстремальних умовах, насолодитися красою рідних мальовничих лісів та рік.

Тож запрошуємо Вас на рафтинг Південним Бугом, що поєднав у собі екстремальні ділянки, привабливість вечірнього вогнища та похідного табору. Родзинкою стане похідна баня, котру важко зрівняти із міськими.

Якщо Ви бажаєте відчути всю романтику туристичних подорожей та ні з чим незрівнянний екстрим від сплавів мальовничим Південним Бугом, звертайтеся за тел.: +38(097)963-87-31, +38(093)045-21-00. Всі подробиці на сайті www.exlife.in.ua

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар