Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2019
25,7 °C
облачно

Статті

ПІДГОТОВКА ШКОЛЯРІВ ДО ЗАХИСТУ БАТЬКІВЩИНИ
03 червня 2014, 00:00
ПІДГОТОВКА ШКОЛЯРІВ ДО ЗАХИСТУ БАТЬКІВЩИНИ

У рамках проведення Всеукраїнської гри «Зірниця» було організовано «День здоров’я» зі школярами ЗОШ №30 м. Вінниці. Події розгортались у лісопарковому масиві, де були задіяні працівники МВС, МНС та працівники Замостянської районної організації Товариства Червоного Хреста на чолі з Гурською Л.П. У розташуванні командного штабу була розгорнута польова кухня. Організація та проведення заходу здійснювалась директором школи Панасюк А.В. та її заступниками: Паламарчук Н.Г. та Кравчук Г.П.

Проведення Всеукраїнської гри «Зірниця» консолідує діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, навчальних закладів і громадських організацій щодо вирішення проблем військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Всеукраїнська гра проводиться з метою: формування почуття патріотизму у підростаючого покоління; набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни; пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичних якостей.

Основними завданнями Всеукраїнської гри є:

  • підготовка молоді до виконання конституційного обов’язку щодо захисту Батьківщини в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України;

  • підтримка та розвиток молодіжної ініціативи у справі освоєння військових спеціальностей;

  • виховання майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу та Збройних Сил України;

  • формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, засвоєння теоретичних знань та розвиток практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях;

  • популяризація серед молоді здорового способу життя;

  • удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Україні.

У рамках організації надання медичної допомоги працівниками Замостянської районної організації Товариства Червоного Хреста було проведено практичні заняття. Тренером ЗРО ТЧХ Марценюком Ю.В. було проведено тренінги з надання долікарської допомоги постраждалим при травмах та зупинці роботи серця.

Школярі брали активну участь у наданні допомоги, із зацікавленням та задоволенням накладали мобілізуючі пов’язки, здійснювали штучне дихання та непрямий масаж серця. Проведення такого виховного заходу є дуже актуальним у складній ситуації сьогодення, яка відбувається у південно-східних областях нашої держави, коли кожен повинен стати на захист цілісності та миру у своїй країні.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар