Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 грудня 2019
1,8 °C
ясно

Статті

ПЕРЕМОГ ВАМ!
27 червня 2012, 00:00
ПЕРЕМОГ ВАМ!

 

Минулого року журнал "ВІННИЦЯ" знайомив читачів зі здобутками й проблемами вінницько-хутірського футбольного клубу «Джем».
Цей рік для його гравців і вболівальників є особливим: їхній перший серйозний ювілей - 10 років із дня створення команди. Зазначу, що хлопці й досі «кують» свої перемоги, завдячуючи чужим футбольним полям, - свого й досі не мають. Тож запитання до шановних депутатів сільської ради: чи не занадто заглибились у свої глобальні проблеми - аж так, що забули про молодь, яка, зокрема й своїм прикладом, дбає про здорове майбутнє нації?

- Скажіть, будь ласка, - запитую у капітана і граючого тренера джемівців Юрія Цопи, - хто стояв у витоків «Джему»?

- Це майстер спорту Володимир Станіславович Ткаченко. Він є нині почесним президентом клубу.

- Почесний президент - це зрозуміло. А хто сьогодні підтримує вашу наснагу і цим забезпечує позитивні результати тренувань?

- Зокрема і в основному - благодійники: приватний підприємець Володимир Віцентійович Бобровський і фірма «ТА; небайдужа до наших футбольних звитяг і громадська організація «Молоді регіони».

- Що можете записати в актив команди за 10 років?

- Може, це й небагато. Але тричі були першими у відкритому чемпіонаті Вінниці, раз святкували перемогу в обласних змаганнях з міні-футболу, двічі перемогли команди Вінницького району, а в минулому році вибороли районний суперкубок. Так само кубок Вінницького району - знов у нас і цього року.

- Пане Юрію, яким є віковий ценз «Джему»?

- У середньому - 23-24 роки; наймолодшому футболісту є 16 років, найстаршому - 32.

- Нехай щастить «Джемові» й з власним полем, і з майбутніми здобутками на спортивній ниві.

Спілкувався Олекса Славин,

МОЖу

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар