Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2019
25,7 °C
облачно

Статті

ПЕНСІОНЕР МОЖЕ ОТРИМАТИ 7 РОКІВ ТЮРМИ ЗА ПИРІЖКИ
04 липня 2013, 00:00
ПЕНСІОНЕР МОЖЕ ОТРИМАТИ 7 РОКІВ ТЮРМИ ЗА ПИРІЖКИ

 3 липня на присадибній ділянці 72-річного пенсіонера міліціонери нарахували понад 680 рослин снодійного маку. На літнього «маківника» оперативники натрапили під час проведення оперативно-профілактичної операції під умовною назвою «Мак-2013».

Інформацію, про те що в одного з селян є макові грядки правоохоронці отримали під час подвірного обходу села Кірове. Почувши, що міліціонери перевіряють городи, господар макових посівів власноруч вирвав 409 рослин. Ще 272 макових стебла правоохоронці виявили на іншому городі дідуся.

Як з’ясувалось, чоловік сам посіяв заборонені рослини та дбайливо доглядав за ними. Пенсіонер переконливо стверджував, що насіяв маку для подальшого його використання для випічки. Вилучене наркотичне зілля направлено на дослідження в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України.

Дана інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар