Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
8,0 °C
ясно

Статті

ПАМ’ЯТІ ТОВАРИША ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ...
07 травня 2012, 00:00
ПАМ’ЯТІ ТОВАРИША ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ...
13-й волейбольний турнір пам’яті трагічно загиблого колеги, провели міліціонери Вінниччини.
4 травня у спортивній залі Тиврівського райвідділу міліції пройшов 13 –й турнір з волейболу, присвячений пам’яті колишнього заступника начальника обласної ДАІ підполковника міліції Сергія Берчука. Щорічно, цього дня представники волейбольних команд райвідділів міліції Вінниччини та управління ДАІ збираються на батьківщині Сергія Анатолійовича, щоб зіграти в улюблену гру свого товариша, який трагічно загинув під час виконання службових обов’язків.
11 липня 1998 року, Сергій Берчук повертався з міста Могилів – Подільський, де разом з іншими співробітниками міліції розкривав злочин. На автодорозі з його службовим автомобіль зіткнулася вантажівка. В тій страшній дорожній аварії загинули четверо працівників міліції, серед них і підполковник Берчук.
Сергій Анатолійович любив спорт, а особливо – волейбол. У волейбол грав сам і привчав до нього своїх колег. Він був активним пропагандистом фізичного виховання співробітників обласної ДАІ і тривалий час очолював найкращу волейбольну команду серед підрозділів міліції Вінниччини, яка здобувала перемоги у змаганнях.
Він дуже поспішав жити, прагнув встигнути зробити якомога більше корисних справ. Був вірним товаришем, справжнім другом, прекрасним сім’янином. Після трагічної загибелі Сергія Анатолійовича, його колеги вирішили започаткувати в пам'ять про нього волейбольний турнір, який проходить щорічно у день його народження.
Цього року за звання кращої волейбольної команди змагалися 6 команд: з Томашпільського, Могилів – Подільського, Тиврівського райвідділів міліції, обласного управління внутрішніх справ Вінниччини, обласної ДАІ та Жахнівської сільської ради, на кладовищі якої поховано Сергія Беручка. Саме сюди перед початком змагань прийшли його колишні товариші, колеги по роботі, рідні та учасники волейбольних команд, щоб покласти до пам’ятника велику кількість живих квітів. У чесній та запеклій боротьбі перше місце виборола волейбольна команда Могилів – Подільського райвідділу міліції, у якої до наступного року залишиться перехідний кубок. Друге місце посіла команда співробітників управління ДАІ у Вінницькій області, третє – правоохоронці із Тивріва.
У присутності родини загиблого міліціонера, призерів нагороджували начальник обласної ДАІ полковник міліції Павло Солоненко та заступник голови обласної ФСТ «Динамо» Валерій Кузьмін. Цінний подарунок - комп’ютер, який отримала у винагороду команда-переможець, був відданий родині загиблого, яка була присутня на волейбольному турнірі. Звертаючись до вдови та доньок Сергія Анатолійовича, Павло Солоненко зазначив, що пам'ять про їхню найдорожчу людину назавжди залишиться у серцях тих, хто знав його особисто, а молодь і надалі підтримуватиме започатковану традицію, проводячи такі волейбольні турніри.
СПР УДАІ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар