Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 січня 2020
-3,0 °C
ясно

Статті

ОЗДОРОВЛЮЙТЕСЬ У ДЕРЕВ
12 червня 2012, 00:00
ОЗДОРОВЛЮЙТЕСЬ У ДЕРЕВ

Дерева легко підживлюють людину своєю енергією (наприклад, дуб і береза) чи навпаки — забирають її (бузина, осика, тополя, ялина).
Здоров’я людини залежить навіть од меблів, котрі виготовлені з дерева. Не “ваше” дерево може негативно впливати на самопочуття — зранку відчуваєте себе розбитим. А визначенням полярності дерева з лікувально-оздоровчою метою займається окремий розділ біодіагностики.

Мінус”-дерева добре допомагають при запалювальних процесах, а ті, що з позитивним зарядом, здатні додати вам сили й бадьорості, поліпшити настрій. Але перебувати біля таких дерев довше 15-20 хвилин не варто, бо “віддаєте” дереву-вампіру своє біополе: від плюсових дерев, хоч вони, в свою чергу, і взбадьорюють та нейтралізують біль, є небезпека розвитку хвороби, від мінусових — можуть виникнути головний біль і звуження судин, пропасти апетит.

Не завжди однакова дія біополя дерев на різних людей — одних те ж саме дерево підживлює, в інших забирає енергію або ж взагалі є нейтральним. Тому для визначення свого дерева скористайтеся рамкою. Якщо вона відхиляється на вас, коли підносите до стовбура, то дерево підживлююче; якщо “прилипає” до дерева — то навпаки. Дерево нейтральне, коли рамка нерухома

Довідка. Елементарну рамку виготовляють зі сталевого дроту діаметром 2-3 мм у вигляді літери “Г” зі співвідношенням сторін 1:2. Коротша сторона ізолюється від руки оператора, скажімо, корпусом звичайної кулькової ручки. Головна вимога: дріт в ізоляторі має вільно обертатися.

Олекса Славин, МОЖУ

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар