Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2019
9,9 °C
слегка облачно

Статті

ОВК №14. МІЛІЦІЯ ЗАПОБІГЛА РОЗГОРТАННЮ КОНФЛІКТА
31 жовтня 2012, 00:00
ОВК №14. МІЛІЦІЯ ЗАПОБІГЛА РОЗГОРТАННЮ КОНФЛІКТА
Вчора до міліції з заявою звернувся кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі про те, що в м. Жмеринка невідомі чоловіки блокують приміщення окружної виборчої комісії N 14, чим перешкоджають вільному доступу до неї.
На місце виїхала слідчо-оперативна група міліції. З’ясувалося, що біля вказаного округу знаходилось близько 20 осіб в підтримку опонента заявника по виборчому округу. Присутність працівників міліції дала змогу уникнути конфлікту та порушень громадського порядку.
Однак вночі біля будівлі, в якому знаходилась ОВК, знову зібралися прихильники обох учасників виборчого процесу близько 50 осіб. Було заблоковано приміщення виборчкому.
Намагання представників дільничних виборчих комісій та кандидатів в нардепи пройти всередину до зали засідання призвело до силового протистояння прихильників обох кандидатів.
Розгортання конфлікту та перешкоджання роботі ОВК було припинено бійцями «Беркуту». Правоохоронці не допустили грубого порушення громадського порядку. Жодних спецзасобів «беркутівцями» не застосовувалися.
Двох активістів, які не змогли надати жодних документів, доставили до Жмеринського районного відділу міліції для встановлення особи, після чого вони були відпущені.
СЗГ УМВС
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар