Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2019
1,0 °C
ясно

Статті

ОСВІТЯНИ МІСТА ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО
04 жовтня 2012, 00:00
ОСВІТЯНИ МІСТА ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО
Напередодні Дня працівника освіти кращі педагоги Вінниці отримали грамоти та премії від виконавчого комітету міської ради. А департамент освіти – Грамоту за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України та медаль «Флагман освіти і науки України» від Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.
3 жовтня у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня учителя. Вже традиційно в залі зібрались кращі із кращих вінничан, які своє життя присвятили навчанню і вихованню дітей. 94 працівники галузі освіти отримали грамоти та премії.
«Я дякую, що ви вкладаєте частинку себе у кожного з нас, даєте нам ті знання, з якими ми йдемо по життю, і не тільки знання, а й мораль, – сказав міський голова Володимир Гройсман під час привітання освітян. – Сьогодні я по праву можу сказати, що ми маємо всі підстави пишатися нашою освітою. І не будівлями шкіл та дитячих садочків, а вами – тими людьми, які своїм інтелектом роблять величезний внесок в розвиток нашого суспільства. Наші діти повинні отримувати якісну освіту. Тільки тоді ми зможемо вільно розвиватися та будувати суспільство, в якому хочемо жити самі і у якому хочемо, щоб жили наші діти».
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар