Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 травня 2019
24,2 °C
слегка облачно

Статті

ОСВІТНІ ТРАДИЦІЇ - ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!
14 травня 2013, 00:00
ОСВІТНІ ТРАДИЦІЇ - ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!
Заснований в кінці ХХ століття Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» впродовж майже 15 років плекає вітчизняну еліту, розвиває і примножує багаті наукові та освітянські традиції, посідаючи гідне місце серед найавторитетніших вищих навчальних закладів нашої держави.
За результатами міжнародного рейтингу вищих навчальних закладів «Вебометрики» 2011 року, Університет «Україна» посів почесне 35 місце серед 50 найкращих вузів України і увійшов до списку 6000 кращих ВНЗ світу. До складу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»  входить цілий ряд територіально відокремлених структурних підрозділів із 17 областей України. Одним із таких підрозділів є Вінницький соціально-економічний інститут.
Сьогодні у Вінницькому соціально-економічному інституті навчається біля 1500 студентів за 8 ліцензованими напрямами підготовки і спеціальностями, у тому числі, більше 100 осіб з різними нозологічними особливостями. В інституті працюють 7 кафедр, 5 навчально-наукових відділів. Загалом, на сьогоднішній день навчальний процес забезпечують 14 докторів наук і професорів, понад 30 кандидатів наук і доцентів, які є гордістю викладацького колективу ВСЕІ. Високий фах професорсько-викладацького складу підтверджує і те, що вчені інституту є академіками та членами-кореспондентами галузевих академій, вони постійно запрошуються до експертних комісій Державної атестаційної комісії України, під їх керівництвом систематично проводяться наукові дослідження в різних областях (39 співробітників мають патенти на винаходи), за останні 5 років викладачами інституту опубліковано понад 2000 наукових робіт в Україні та за кордоном.
Також Вінницьким соціально-економічним інститутом укладено низку угод із зарубіжними «вишами» щодо спільних наукових досліджень. Усе це є результатом копіткої роботи відділу науки, міжнародних зв'язків та інклюзивної освіти, який очолює доктор фізико-математичних наук, професор, проректор інституту Сохацький Ф.М. До того ж, саме завдяки плідній роботі даного відділу з 2010 р. у ВСЕІ Університету «Україна» були створені навчальні та науково-методичні умови для навчання студентів із вадами слуху.
Вінницький інститут Університету «Україна» щиро запрошує випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, училищ і технікумів стати абітурієнтами нашого ВУЗу в 2013-2014 н.р. за будь-яким із наступних напрямів підготовки: Правознавство; Психологія; Документознавство та інформаційна діяльність; Соціальна робота; Здоров'я людини (фізична реабілітація); Фінанси і кредит;  Облік та аудит; Менеджмент;Комп'ютерні науки;Комп'ютерна інженерія.
Підготовка фахівців проводиться за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр,  спеціаліст, магістр. Форма навчання: денна і заочна. Заяви і вступні документи приймаються на денну форму навчання з 01.07.2013 р. по 31.07. 2013 р., а на заочну (для вступників на 1 курс) - з 02.09.2013 р. по 03.10.2013 р. Випускники навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (кваліфіковані робітники та молодші спеціалісти) за спорідненими спеціальностями приймаються на 2-й і 3-й курс. На базі диплома спеціаліста можна отримати другу вищу освіту за спеціальностями: психологія, соціальна робота, правознавство.
З 2012 року студенти та вільні слухачі інституту мають можливість отримати диплом бакалавра європейського зразка за спорідненими напрямами підготовки в університеті «Вістула» (м. Варшава).
Адреса Вінницького інституту Університету «Україна»: м. Вінниця, вул. Червоноармійська, 1; тел./факс: (0432)67-69-82. Приймальна комісія розміщена у к. 112, тел.: (0432)67-69-89, електронна пошта: pkvsei@gmail.com. Докладніше про життя інституту та умови вступу можна довідатися з офіційного веб-сайту: www.vsei.vinnitsa.com .
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар