Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
5,9 °C
облачно с прояснениями

Статті

ОПЕРАЦІЯ “ВІЗИТ”
18 березня 2013, 00:00
ОПЕРАЦІЯ “ВІЗИТ”
Служба дільничних інспекторів міліції - одна з найстаріших у системі МВС. За час свого існування, вона заслужила високий авторитет серед населення і особового складу органів внутрішніх справ. Можна сказати, що інститут дільничних інспекторів несе службу цілодобово, адже якщо у когось трапляється лихо, то людина, не зважаючи на пору доби, будній чи святковий день, у першу чергу звертається до свого дільничного інспектора. І він не вправі відмовити у допомозі, адже оперативне та належне реагування дільничними на кожен антисоціальний прояв, є запорукою зростання довіри населення до органів внутрішніх справ в цілому. А чим більше довіри до міліції, тим більше поваги до влади й усієї держави. Дільничні інспектори – це ті люди, які щодня змушені тримати руку на пульсі подій, бути у курсі життя кожної родини, знати деталі сімейних трагедій, характерів та стосунків.
Дільничний інспектор міліції має достеменно володіти інформацією щодо стану правопорядку на дільниці, яку обслуговує, людей, які проживають на її території. Справедливо оцінити значення роботи дільничних інспекторів можуть перш за все ті люди, які безпосередньо стикалися з їхньою роботою й отримали допомогу. Багато років саме завдяки цим працівникам міліції розкривається майже кожен третій злочин у державі.
З метою налагодження досконалого механізму взаємодії дільничних інспекторів міліції з працівниками інших служб щодо попередження та розкриття кримінальних правопорушень, підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на територіях обслуговування, належних партнерських стосунків між міліцією і населенням щодо профілактики правопорушень, із 1 лютого по 31 травня 2013 року на території Вінницької області організовано проведення заходів, пов'язаних з відвідуванням помешкань громадян.
Усіх відвідуваних осіб за місцем проживання, забезпечено візитними картками із зазначенням контактних телефонів дільничних інспекторів міліції, чергових частин та заступників начальників - начальників міліції громадської безпеки ВМ. Крім того, на кожній адміністративній зоні визначено та проводиться відвідування за місцем проживання одиноких осіб похилого віку, з якими додатково проводяться бесіди та вручаються спеціально розроблені пам'ятки: «Як не стати суб'єктом злочинних зазіхань». Дільничний інспектор міліції повинен відвідати кожне помешкання громадян, яке знаходиться на території його обслуговування, вручити візитку та заповнити відповідну картку на домоволодіння з метою повної обізнаності щодо населення, яке в ньому мешкає та надання практичної допомоги особам, які її потребують. Коли всі ми дійсно зрозуміємо, що злочинність можна подолати лише гуртом, що боротьба з нею не лише справа правоохоронних органів, а й кожної добропорядної людини, тоді нас не лякатимуть ніякі перешкоди на шляху до нормального, гідного життя.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар