Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
10 червня 2023
22,8 °C
небольшой дождь

Статті

ОБИРАЄМО НЕДОРОГІ ВОРОТА ДЛЯ ДАЧІ ПІД М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК РАЗОМ З ФАХІВЦЯМИ brama-market.lviv.ua
23 лютого 2020, 18:34
ОБИРАЄМО НЕДОРОГІ ВОРОТА ДЛЯ ДАЧІ ПІД М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК РАЗОМ З ФАХІВЦЯМИ brama-market.lviv.ua

На території заміських будинків найчастіше встановлюються в’їзні системи з металопрофілю, оскільки це бюджетний матеріал. Готова конструкція при цьому демонструє високу надійність та міцність. У якості сировини використовується оцинкований сталевий лист, попередньо підданий профілізації, що додає більшої жорсткості. Спеціалісти "БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ" з’ясували, які різновиди конструкції виготовляються з цього матеріалу. Чому ж готові системи відрізняються підвищеною функціональністю, високим ступенем захисту та безпекою користування?

ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ МАЮТЬ ВІДКАТНІ ВОРОТА З МЕТАЛОПРОФІЛЮ, Й ЧИ СПРАВДІ ЦЕ НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ?

Профнастил виготовляється зі сталевого листа товщиною від 0,4 до 1 мм. У залежності від моделі матеріал може мати оцинковану поверхню або металеве напилення для підвищення антикорозійного захисту та стійкості до атмосферних явищ. Основними перевагами профнастилу є пожежостійкість та безумовна довговічність. Виготовлення воріт у двір з металопрофілю потребує багатоетапної обробки матеріалу. У результаті конструкція стійка до вітрових потоків, має гарну звукоізоляцію та високу міцність (у тому числі, й покриття).

Які ще переваги мають ворота з профнастилу:

  • металопрофіль чудово комбінується з іншими матеріалами, наприклад, кованими елементами, каменем, деревом;
  • завдяки цинкуванню та покриттю поверхні полімерною емаллю в’їзна конструкція стає міцною, практичною та стійкою до впливу вкрай низьких та високих температур;
  • популярність матеріалу обумовлюється відмінними експлуатаційними властивостями та порівняно недорогою ціною;
  • полотно системи здатне закрити приватну територію від зайвої уваги, а також забезпечити шумоізоляційні властивості й захист від пилу;
  • матеріал має невелику вагу, не потребує встановлення потужних опор та легко монтується.

Варто врахувати, що в’їзні системи бувають двох типів: металеві розпашні ворота та відсувні конструкції. Обидва варіанти виглядають естетично на дачній ділянці. Але більш надійним рішенням є системи розсувного типу, оскільки вони потребують вільного простору лише вздовж паркану, а не перед чи за в’їздом. Подивитися актуальні рішення можна на офіційному сайті: https://brama-market.lviv.ua/products/category/vidkatni-vorota-ryterna-alutech-doorhan. Конструкція у відповідності з побажаннями замовника зашивається металопрофілем з одного або двох боків.

ЯКЕ ДОДАТКОВЕ ОСНАЩЕННЯ ДОСТУПНЕ ДЛЯ ВОРІТ З ПРОФНАСТИЛУ?

Майже всі різновиди в’їзних конструкцій можуть покращуватися за допомогою електроприводу для автоматичного управління. Це питання комфорту та швидкості відкриття проїзду. В'їзні ворота на пульті забезпечують швидкість роботи, декоративну привабливість, надійність та просту експлуатацію навіть у дуже поганих погодних умовах. Ще один варіант модернізації системи – виготовлення хвіртки, щоб мешканці будинку могли пройти у двір, не відкриваючи проїзд. До того ж, так вхідна лінія виглядатиме краще. Недорогі вуличні ворота з хвірткою можуть бути покриті у будь-яке декоративне полімерне напилення, обране серед широкої гамми. До неї також входять варіанти стилізації під камінь або дерево. Клієнти самі обирають тип конструкції та варіант оформлення.

ДЕ ВИГІДНО ЗАМОВИТИ ОЦИНКОВАНІ ВОРОТА НА ДАЧУ З МОЖЛИВІСТЮ ВСТАНОВЛЕННЯ У М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК?

Перевагою співпраці з торгівельно-виробничою компанією є можливість самостійно керувати зовнішнім виглядом та характеристиками в’їзної системи. "БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ" пропонує клієнтам широке різноманіття  конструкцій, у тому числі, з металопрофілю. Вони можуть виготовлятися у стандартних розмірах або за індивідуальними параметрами. Команда спеціалістів безкоштовно проведе на об’єкті клієнта необхідні заміри для виробництва конструкції. У якості додаткових послуг доступні розроблення дизайну та встановлення в’їзної системи. Більше інформації замовники можуть отримати за контактним номером: +380503562114 та +380671121869. За бажанням клієнта виробник проводить установку автоматичної системи для відкриття воріт за окрему плату.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар