Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2020
2,6 °C
ясно

Статті

Суспільство
УВАГА: НЕРЕСТ!
23 березня 2016, 00:00
УВАГА: НЕРЕСТ!
Бережімо довкілля! 
 
Увага: нерест
 
     Наказом управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області встановлена весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших біоресурсів у рибогосподарських об’єктах Вінницької області в такі строки:
 
–у річках і водоймах – з 1 квітня по 20 трвавня;
 
–у водосховищах, озерах, ставках (за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих у користування для потреб аквакультури) – з 1 квітня по 9 червня;
 
–у р. Дністер – з 1 квітня по 9 червня;
 
–у Дністровському водосховищі – з 1 квітня по 9 червня для любительського рибальства та з 1 квітня по 29 червня для промислового рибальства.
 
    Вилов раків  у всіх рибогосподарських водоймах заборонений із 1 квітня по 9 червня 2016 р.
 
    Крім того, під час нересту риби заборонене проведення в рибогосподарських водних об’єктах та на прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-черепашкової суміші. Заборонене також пересування там будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт зі встановлення бакенів та у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія тощо). Заборона не стосується суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
       Цим же наказом дозволене любительське та спортивне рибальство однією поплавковою абр донною вудкою з одним гачком і спінінгом на спеціально визначених органами рибоохорони об’єктах. На території м. Вінниці та Вінницького району це такі місця:
    У річці Південний Буг – від острова в с. Лаврівка до початку с. Корло-Михайлівка, по правому березі.
     У Сабарівському водосховищі – від «Вінницяводоканалу» до пляжу «Хімік» по лівому березі; від П’ятничанського мосту 200 м вверх по правому березі;  в районі «Бригантини» по бетонній н абережній; від спортивної бази «Спартак» до вулиці Родіона Скалецького, по правому березі.
       У ставу «Поділля» в м. Вінниці – від автодорожнього мосту в с. Пирогове вниз до греблі по лівому березі; у ставу «Хижинецький» (с. Хижинці Вінницького району) – 300 метрів від греблі, по обидва береги.
 
Олексій Панасюк,
 
державний інспектор управління охорони,
використання і відтворення водних біоресурсів
та регулювання рибальства у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар