Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,6 °C
ясно

Статті

ОБЕРИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ ЗА ОДИН ДЕНЬ!
20 лютого 2013, 00:00
ОБЕРИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ ЗА ОДИН ДЕНЬ!
Вибір майбутньої професії – завжди важке рішення, проте воно є одним із найважливіших у житті! Батьки та діти уже зараз починають ламати голови над тим, якому фахові присвятити майбутнє, який навчальний заклад обрати для реалізації своїх мрій та амбіцій. Адже слід не просто обрати професію, яка подобається, а й подумати, наскільки вона популярна на ринку праці, де можна здобути подібну освіту, скільки коштує навчання  і т. д.
У процесі пошуків різноманітних варіантів також мало приємного, адже необхідно приділити немало часу, аби прозондувати, які навчальні заклади області існують, і що вони пропонують. Щоб полегшити це завдання батькам та їхнім дітям, Жіночий клуб «Жемчужина» 2 – 3 березня 2013 року влаштовує щорічну виставку пропозицій «Майбутній студент». Тут абітурієнти матимуть можливість всього лише за один день отримати всю необхідну інформацію про умови вступу, перелік спеціальностей, навчання та проживання у середніх спеціальних та вищих закладах освіти Вінницької області. Це унікальна можливість витратити мінімум часу та отримати максимум корисної інформації!
Вперше цього року виставка «Майбутній студент» відбудеться у ТРЦ «Мегамолл». Подарунком від організаторів для усіх учасників заходу (абітурієнтів) стануть знижки на каток та боулінг у торговельно-розважальному центрі. Тому витрачений час ви проведете не лише з користю, але й з хорошим настроєм!
Отже, 2 та 3 березня у ТРЦ «Мегамол» (вул.600-річчя,17) ми чекаємо саме на вас! Початок заходу – о 10.00. Обери професію, яка підходить саме тобі! Вибрати професію в 2013 буде просто!
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар