Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
14,0 °C
ясно

Статті

НОВИЙ КЕРІВНИК У ВІДДІЛІ ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ
29 вересня 2012, 00:00
НОВИЙ КЕРІВНИК У ВІДДІЛІ ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ
Відділ внутрішньої безпеки ДВБ МВС України у Вінницькій області очолив полковник міліції Едуард Кольцов.
 Раніше Едуард Станіславович працював в Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Тернопільській області, після чого керував підрозділами внутрішньої безпеки в УМВС Івано-Франківської та Тернопільської областей.
 Наказом МВС України від 14 вересня призначений на посаду ВВБ ДВБ МВС України у Вінницькій області.
 Першочерговими завданнями підрозділу є своєчасне виявлення і попередження розвитку негативних процесів у структурних підрозділах органів внутрішніх справ, зокрема фактів здійснення працівниками органів внутрішніх справ корупційних діянь і злочинів, а також інших правопорушень, консультативна і роз'яснювальна робота в ОВС з питань запобігання корупції та злочинності серед працівників міліції.
Працівники відділу внутрішньої безпеки запобігають проникненню на службу в органи внутрішніх справ осіб, які переслідують злочинні та корисливі наміри.
 Підрозділ виконує також надзвичайно важливу функцію по забезпеченню державного захисту міліціонерів від перешкоджання виконанню покладених на них законодавством обов'язків і здійсненню наданих прав, а також від посягань на життя, здоров'я, житло і майно працівників міліції та їх близьких родичів у зв'язку зі службовою діяльністю.
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар