Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
5,9 °C
облачно с прояснениями

Статті

НОВОВВЕДЕННЯ В РОБОТІ ДАІ ВІННИЧЧИНИ
14 травня 2012, 00:00
НОВОВВЕДЕННЯ В РОБОТІ ДАІ ВІННИЧЧИНИ
Про аварійність на автошляхах Вінницької області та про нововведення у роботі Державтоінспекції розповів днями на прес – конференції начальник УДАІ УМВС України у Вінницькій області полковник міліції Павло Солоненко.
Завдячуючи проведеним профілактичним заходам, на автошляхах Вінницької області у травні утримано зростання аварійності, яке спостерігалося у березні та квітні цього року . Як показав моніторинг, на 85 відсотків збільшилась кількість виявлених водіїв, які керують транспортними засобами у нетверезому стані. Крім того, з 14 травня розпочинається Всеукраїнський місячник по безпеці перевезення пасажирів, який ДАІ проводитиме спільно з Головтрансінспекцією.
Начальник Державтоінспекції розповів також про цікаве нововведення, яке нещодавно було впроваджене. При Управлінні ДАІ розпочало роботу адміністративне приміщення відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ. Унікальність будівлі полягає в тому, що службові приміщення персоналу повністю прозорі, а всі операції з виконання запитів відвідувачів здійснюються за принципом «Єдиного вікна».
Нововведення запроваджене для того, щоб кожний громадянин, який звернувся у підрозділ реєстраційно-екзаменаційної роботи, з тих чи інших питань, мав можливість отримати послугу за максимально короткий час, у повному обсязі та в одному місці. Наприклад, щоб зареєструвати транспортний засіб, або поставити його на облік, автовласнику потрібно потратити не більше двох годин. Інформація про готовність документів висвітлюється на великому моніторі у центрі зали. У залі немає черг, і це при тому, що підрозділом в день здійснюється в середньому 250 операцій.
Екзаменаційний клас також знаходиться під склом і весь процес складання іспиту на знання Правил дорожнього руху добре оглядається. У разі успішного складання іспиту та водіння автомобіля, особа через годину вже може отримати посвідчення водія. Відділ обладнаний новітньою базою для надання послуг громадянам з питань реєстрації і перереєстрації транспортних засобів, здачі екзаменів, видачі і заміни посвідчень водія. Відтепер тут можна поставити на облік і зняти з обліку транспортний засіб, зареєстрований в будь-якій іншій області України. Вінниччина стала однією з перших, де такі послуги стали можливими.

СПР УДАІ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар