Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
23,0 °C
ясно

Статті

НОВІ ПРОГРАМИ ТА РОЗПОДІЛ БЮДЖЕТУ - ОСНОВНІ ПИТАННЯ СЕСІЇ
12 липня 2012, 00:00
НОВІ ПРОГРАМИ ТА РОЗПОДІЛ БЮДЖЕТУ - ОСНОВНІ ПИТАННЯ СЕСІЇ
10 липня президія обласної Ради затвердила 31 питання порядку денного 12-ї чергової сесії обласної Ради 6 скликання.
Серед ключових питань – дві нові обласні програми: «Програма зайнятості населення Вінницької області на 2012-2014 роки» та «Обласна цільова соціальна програма подолання та запобігання бідності на період до 2015 року».
Голова облради Сергій Татусяк наголосив, що обласна програма зайнятості населення розроблена в світлі нового проекту «Закону про зайнятість населення», який наразі зареєстровано у Верховній Раді та обговорюється громадськістю і експертами.
– Нинішній закон про зайнятість не відповідає вимогам дня, не задовольняє людей, суспільство. Ми маємо свої бачення покращення ситуації, які виклали у новій програмі, і хочемо, щоб вони дійшли до центру. Тому наші пропозиції нещодавно ми передали віце-прем’єру Тігіпку, коли той перебував у Вінниці, – прокоментував С.Татусяк.
Також голова облради звернув увагу, що за результатами 1-го півріччя 2012 року обласний бюджет перевиконано на 5% (або на 15 млн. грн.).
– Більшу частину коштів буде перераховано на галузь охорони здоров’я – лікарні, госпіталь інвалідів – це пріоритет. Також буде профінансовано роботи з оцінки вартості землі в області. Буде поповнено екологічний фонд та виділено 250 тисяч на утримання вінницького звіринця, – повідомив Сергій Пилипович.
Крім того, додатковий 1 млн. грн. депутати мають намір направити на реалізацію проектів розвитку територіальних громад, які визначилися в рамках обласного конкурсу.

Нагадаємо, пленарне засідання 12 чергової сесії обласної Ради 6 скликання відбудеться 17 липня 2012 року о 10 годині в приміщенні обласної Ради.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар