Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 травня 2019
22,0 °C
пасмурно

Статті

НОВІ ГОРИЗОНТИ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ДЛЯ ВІННИЧЧИНИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
02 вересня 2013, 00:00
НОВІ ГОРИЗОНТИ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ДЛЯ ВІННИЧЧИНИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

63 особи у складі 14-ти іноземних делегацій з Польщі, Росії, Румунії та Молдови прибули на Вінниччину з нагоди святкування Дня незалежності. Серед них були присутні делегації Свентокшиського воєводства (Республіка Польща) та Свердловської області (Російська Федерація).

З 21 по 23 серпня 2013 року відбулась маса ділових зустрічей іноземних делегатів із представниками влади та підприємцями області для досягнення домовленостей про спільну роботу та налагодження міжнародної співпраці. У ході переговорів були, зокрема, обговорені питання торговельно-економічного, культурно-освітнього та наукового співробітництва Вінниччини із регіонами партнерами із Польщі та Росії. Цьогорічним ноу-хау стала практика проведення спільних засідань комісій Вінницької обласної Ради з представниками аналогічних комісій з польської сторони. Власне, головною метою приїзду делегації Свентокшиського воєводства була участь у спільних засіданнях комісій сеймику та комісій обласної Ради.

Наталія Гетце, як голова бюджетної комісії обласної Ради, стала модератором спільного засідання комісій економічного профілю обласної Ради з представниками комісії бюджету та фінансів Свентокшиського воєводства. Пані Наталія зазначає, що подібний формат роботи зараз активно впроваджується обласною Радою з метою більш ефективного опрацювання конкретних питань співпраці Вінницького регіону та регіонів інших країн. У ході засідання, яке відбулось 23 серпня, українська та польська сторона обговорили можливості співпраці в напрямках стимулювання розвитку малого і середнього бізнесу, створення спеціальних економічних зон, наповнення місцевих бюджетів, діяльності “бізнес-інкубаторів” та обміну досвідом роботи комісій. У результаті було визначено ряд проектів, за якими найближчим часом розпочнеться робота для спільного із польською стороною подання до міжнародних фондів.

«Співпраця на рівні комісій також зацікавила наших колег із Свердловської області, – зазначила Наталія Гетце. Делегати з Росії запросили вінницьких колег взяти участь у парламентських слуханнях країн СНД, які відбудуться в жовтні поточного року в Єкатеринбурзі та висловили ідею щодо проведення спільних засідань комісій». Окрім цього, свердловчани висловили зацікавленість у співпраці із Вінницькою областю у сільськогосподарській сфері, іпотечному будівництві, поставках промислової продукції. Під час зустрічі обласної влади із представниками Законодавчих зборів Свердловської області, уральські колеги поділились інформацією, досвідом власної законодавчої роботи, розповіли про ключові проблеми та тенденції соціально-економічного розвитку регіону. Наталія Гетце підкреслила, що співпраця Вінницької області із її закордонними регіонами-партнерами виходить на новий рівень. «Сподіваюсь, що позитивна динаміка у відносинах області із міжнародними партнерами збережеться і домовленості, яких ми уже досягли, забезпечать у подальшому хороший результат для вінничан», – ще раз наголосила голова комісії.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар