Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 серпня 2019
32,3 °C
ясно

Статті

НОВЕ ТАКСІ - «КОМАНДОР»
30 квітня 2013, 00:00
НОВЕ ТАКСІ - «КОМАНДОР»
Закінчились часи, коли таксі вважалося розкішшю і була відомою фраза: «Наши люди в булочную на такси не ездят». На сьогодні більшість людей віддають перевагу даному виду транспорту, тому що це не дорого і комфортно. Уже не вважається пафосним те, що до роботи, в гості до друзів чи на вокзал їдуть на таксі. Цей засіб пересування став цілком звичним і практично таким же, як і трамвай чи тролейбус.
Служб таксі стає все більше, так як попит на перевезення росте з кожним днем. І для того, щоб максимально задовольнити потреби людей, відкривається ще одне представництво, яке готове з радістю запропонувати свої послуги громадянам нашого міста, - таксі «Командор». Воно працює на одному рівні з іншими службами, тому можна сміливо й без будь-яких перешкод користуватись їхніми послугами, для цього достатньо зателефонувати за номером 507-777 і диспетчери нададуть всю необхідну інформацію (вартість поїздки із однієї точки в іншу, час прибуття та вид автомобіля і ін.).
У зв’язку з тим, що служба розвивається, існує можливість не лише користуватись її послугами, а й стати одним із співробітників. Члени даного колективу мають бути висококваліфікованими водіями, які якісно та добросовісно виконують свої обов’язки. Для водіїв таксі в перший місяць співпраці ефір безкоштовний, праця легальна. Служба повністю комп’ютеризована, ведеться статистика всіх викликів, замовлень, відмов і т.д. На основі отриманих даних, робота коректується, що дозволяє уникнути помилок і працювати краще та ефективніше. Надаються усі умови для того, щоб робота колективу була злагодженою та приносила задоволення як самим водіям, так і пасажирам.
Скориставшись послугами таксі «Командор» пасажир зможе самостійно дати оцінку даній службі і вирішити наскільки вона зручна у використанні. Будь-які побажання та рекомендації будуть обов’язково взяті до уваги і використані, адже таксі «Командор» працює для людей і їхня думка має важливе значення.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар