Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
8,6 °C
ясно

Статті

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ. НОВЕ ПОКОЛІННЯ АКУМУЛЯТОРІВ
07 лютого 2012, 00:00

 

Всім давно відомий такий пристрій, як акумулятор. Він все більше застосовується у різних галузях людської діяльності. Практично кожний з нас його використовуєя - починаючи з побутових приладів, закінчуючи всіма видами пересувної техніки: автомобілями, тракторами, військовою технікою і таке інше. Тому надійний та довговічний акумулятор потрібен майже кожному з нас.

Давайте проаналізуємо ситуацію на ринку: що нам пропонують виробники акумуляторів, на скільки відповідає ціна якості тієї продукції, що ми купуємо. Спочатку зверну увагу на те, що за останній рік значно підвищилась ціна на кольорові метали, особливо на свинець (на 95% з початку року). А це в свою чергу призвело до значного підвищення ціни на акумуляторні батареї. І, як наслідок, вітчизняні батареї, які ніколи не відрізнялись особливою якістю, ми змушені купувати за високою ціною. Вартість більш якісного товару ще набагато вища. Наприклад, середня вартість АКБ, які застосовуються на малолітражних автомобілях (60 ампер-годин), складає 600 гривень і постійно зростає. Для звичайного автомобіліста це досить значна сума, особливо якщо врахувати, що її треба замінювати в середньому раз в два роки. А що стосується підприємств, які мають велику кількість автомобільної техніки, то ця проблема ще болючіша. Так, середня вартість батареї, яка використовується у вантажній техніці, становить 1600 гривень, і майже завжди вони стоять в парі, тобто по дві на кожному автомобілі. Виходячи з цього, можна собі уявити, які суми в масштабах великого підприємства витрачаються щороку. Чи є якійсь вихід з цього становища, чи можливо якось продовжити строк служби автомобільної батареї, і тим самим заощадити значні кошти?

Один із шляхів вирішення даної проблеми пропонує українська фірма “В.І.П. Технології”, яка розробила й отримала патент на технологію, що дозволяє значно продовжити строк служби свинцево-кислотних акумуляторів. Також треба відзначити, що ця технологія є досить дешевою та простою у використанні.

Давайте більш детально поцікавимося особливостями даної технології в керівника підприємства В.Я. Швеця.

Так, дійсно ця технологія є досить унікальною і має багато переваг, вона не тільки продовжує строк служби АКБ, а ще й покращує електротехнічні характеристики акумулятора. Основа нашої технології полягає в тому, що нам вдалося змінити саму хімічну формулу процесу струмоутворення при роботі АКБ. Нагадаю, що ця формула протягом 170 років залишалася незмінною і ще сьогодні багато людей вважають, що змінити її неможливо. Але вже є доведеним фактом: нова формула існує, і на неї отримано український патент, найближчим часом буде оформлено й міжнародний, захищаючий цю розробку в інших країнах.

- Поясніть, будь ласка, чим відрізняється нова формула?

Ще зі школи ми знаємо, що в основі роботи свинцево-кислотного акумулятора лежить утворення сульфату свинцю. І це є нормою, але сам сульфат є діелектриком, і з часом активна поверхня пластин повністю вкривається кристаликами, які вже не можливо розчинити під напругою. Так АКБ виходить з ладу. В новій формулі сульфату свинцю просто немає, там утворюється зовсім інша речовина, яка, по-перше, краще розчинюється під напругою, а по-друге, здатна пропускати через себе струм. Таким чином акумулятор здатний працювати значно довше. Вже існують акумулятори, для яких вперше була використана ця технологія і які працюють більше ніж десять років, не втративши при цьому робочих характеристик.

- Як практично виглядає ця технологія і де нею можна скористатись?

На практиці це виглядає дуже просто. Розроблена спеціальна хімічна речовина, яка отримала назву «МОДИФІКАТОР ОМЕГА», що згідно з інструкцією додається до вже існуючого електроліту і тим самим змінює його хімічний склад і, відповідно, формулу самого процесу струмоутворення. Процедура досить проста, але, за бажанням, можна звернутись і до спеціаліста. Зараз в Україні та за її межами активно будується мережа торгово-сервісних центрів, де можна придбати продукти компанії та отримати якісне обслуговування. До речі, хочу скористатись можливістю і запросити до співпраці всіх, хто цікавиться новітніми технологіями і має бажання на цьому заробити. Це дуже перспективна справа, а головне, для того, щоб почати цим займатись, не потрібно вкладати багато коштів. Ми, в свою чергу, допомагаємо з навчанням спеціалістів, з придбанням обладнання та здійснюємо рекламну підтримку.

За більш детальною інформацією звертайтесь

ТОВ “В.І.П. Технології”

м. Вінниця,вул..Пирогова.151а,

тел. (0432)57-99-57, (067) 607-47-47

www.wip-technology.com.ua

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар