Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 січня 2020
-3,0 °C
ясно

Статті

НЕРЕСТ-2012
06 квітня 2012, 00:00
НЕРЕСТ-2012

Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», а також згідно з Правилами промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України та Правилами любительського і спортивного рибальства у рибогосподарських об’єктах Вінницької області на період нересту риби і відтворення інших водних живих ресурсів встановлена весняно-літня заборона на вилов водних живих ресурсів у такі строки:

у річках та їхніх притоках − з 1 квітня по 21 травня;

у водосховищах, озерах, ставках (за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих у користування для потреб аквакультури) − з 1 квітня по 10 червня;

у р. Дністер з усіма притоками − з 1 квітня по 10 червня;

у Дністровському водосховищі − з 1 квітня по 30 червня.

Вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах заборонений із 20 квітня по 30 червня.

Крім того, під час нересту риби заборонені проведення в рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-черепашкової суміші, а також пересування будь-яких плавзасобів за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт зі встановлення бакенів та у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія тощо). Ця вимога не розповсюджується на судна спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

У нерестовий період дозволено любительське рибальство на спеціально визначених органами рибоохорони ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом із берега. З переліком цих ділянок можна ознайомитися в головному державному управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, пров. Селянський, 9.

Перелік водойм області, де дозволено спортивний та любительський вилов риби з берега в нерестовий період 2012 року шукайте на сайті www.vinnicya.vn.ua

Андрій ДЖУНЬ,

інспектор головного державного управління охорони,

використання і відтворення водних біоресурсів

та регулювання рибальства у Вінницькій області

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар