Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
1,7 °C
облачно с прояснениями

Статті

НЕ БІЙТЕСЯ ПРОЯВЛЯТИ СВОЇ ПОЧУТТЯ
18 травня 2012, 00:00

Відзначено у травні на конкурсі "ПРОБА ПЕРА"


Серед усіх чудес світу кохання — найпрекрасніше. Якби запитали людину, чи згодна вона прожити без цього почуття, більшість особистостей не змогли б. Бо навіть наші предки Адам і Єва пізнали любов. Але часто на шляху до щастя з тією єдиною людиною постають перешкоди. Уявіть собі, як багато роботи потрібно виконати розуму і серцю, аби здолати проблеми. Найчастіше люди не розуміють того, чому до них не прийшло справжнє кохання. Але ніхто не задумується над тим, що, можливо, почуття було, але нерішучість завадила щастю.

Життя полюбляє нам робити несподівані подарунки. Саме в той момент, коли найменше цього очікуєш, коли на душі похмуро і здається, що в житті вже не залишилося нічого цікавого. Ось, наприклад, тобі випадає нагода поїхати за тисячі кілометрів в інше місто, адже ти не можеш відмовити другу-керівнику.

Блукаєш незнайомим містом, вдивляючись в людей, архітектуру, автомобілі. І випадково зустрічаєшся поглядом з привабливою незнайомкою. За кілька хвилин стає зрозуміло, що незнайомка — рідна душа, твоя половинка, пошуками якої займався протягом усього життя. Тебе ваблять не тільки її волосся, очі, вуста, а й запах шкіри, тембр голосу, стиль поведінки, сліпуча посмішка. Такі зустрічі не забуваються ніколи. А згодом ще й виявляється, що ви з одного міста, гуляєте по одних вулицях. І на той момент уже не важливо нічого!

Цього дня повертаєшся до порожньої квартири, а вона повертається до самотності, зате з думкою в серці про тебе...Ти починаєш сумніватися: чи це справді та єдина — в той час, коли не можеш не думати про неї. А в іншому кінці міста сидить біля вікна тендітна дівчина і вдивляється, як сніжинки падають на землю, слухає болісні ноти скрипки і згадує палкі очі. Але ж ти цього не знаєш! І не дізнаєшся, якщо не зробиш перший крок.

Часто саме перший крок перевертає усе життя з ніг на голову! Коли приходить розуміння цього, ти жадаєш побачити її хоч на хвилинку. Але буває, що усвідомлення того, що дівчина тобі потрібна, приходить пізно і часу назад не повернути. У твоєї коханої — будинок, сім’я, улюблене кошеня, яке вона назвала твоїм ім’ям, аби гладити пухнасте створіння вечорами, слухати, як воно вуркоче, і згадувати того єдиного хлопця, який залишився у її серці назавжди...

Можливо, для усіх навколо ти — всього лише людина, але для когось особливого - увесь світ. А невпевненість і нерішучість можуть завадити твоєму щастю. Тому не загубіть своїх почуттів! Не вбивайте те справжнє, якого у світі залишилося так мало! Кохайте і будьте коханими! Не бійтеся виявляти почуття! Головне — не бійтеся робити перший крок! Адже усе, що ми робимо, — на краще.

Ріна Целік,

студентка ВНМУ ім.М.І.Пирогова

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар