Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 жовтня 2019
11,5 °C
ясно

Статті

НБУ РОЗШИРИТЬ АСОРТИМЕНТ ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОНЕТ
14 вересня 2012, 00:00
НБУ РОЗШИРИТЬ АСОРТИМЕНТ ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОНЕТ

Директор Генерального департаменту регулювання грошового обігу Національного банку України Віктор Нестеренко повідомив про плани Національного банку України стосовно розширення асортименту інвестиційних монет.

Найближчим часом будуть уведені в обіг ще два типорозміри інвестиційних монет − в ½ та 1/10 унції, це буде зроблено з метою задоволення попиту на монети серед широких верств населення. З метою забезпечення потреб інвесторів у збереженні коштів інвестиційні монети в межах попиту випускаються відкритими (нефіксованими) тиражами, тобто запотреби. Нагадаємо, що українські інвестиційні монети виготовлені із золота і срібла найвищої проби − 999,9 і на сьогодні Національний банк України випустив інвестиційні монети “Архістратиг Михаїл” із золота номіналами 20 гривень (1 унція) та 5 гривень (1/4 унції) та зі срібла номіналом 1 гривня (1 унція).

Ціни купівлі та продажу інвестиційних монет установлюються щодня і публікуються на сторінках офіційного інтернет-представництва Національного банку України.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар