Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 березня 2020
2,0 °C
пасмурно

Статті

НАЙВИЩА НАГОРОДА - ВДЯЧНІСТЬ ЛЮДЕЙ
11 квітня 2012, 00:00
НАЙВИЩА НАГОРОДА - ВДЯЧНІСТЬ ЛЮДЕЙ

- Не зважаючи на свій пенсійний статус службовця МНС, Ви повні життєвих сил та енергії. Отож, чи не рано Вас на пенсію відправили? - питаю майора Володимира Григоровича Новака.

  • А хто мені завадить на благо людей й надалі працювати?!

  • Пане Володимире, досвід праці в службі МНС, спрямованій на допомогу людям, певно, допомагає нині й у громадській роботі?

  • А ще й бажання докласти зусиль, щоб цей світ ставав кращим. Саме тому й віддаю перевагу активному суспільному життю, бо його поліпшення, вважаю, треба починати кожному із себе. Тож, зокрема, перебуваючи в лавах обласної організації Спілки офіцерів України, де зараз є заступником її голови, сприяв заснуванню Вінницької районної організації СОУ, відповідальність за функціонування і розбудову котрої в період становлення взяв на себе як її очільник. Звичайно ж, це не звільнило мене й від обов’язків зі зміцнення та розвитку обласної організації. А як пересічний громадянин - намагаюся надати посильну допомогу всім, хто її потребує і звертається до мене.

- Звісно ж, за всі роки життя отримали чимало різних відзнак. Котра з них є най…, най…?

- Найвищою для себе нагородою вважаю вдячність людей, а також Золотий Хрест Спілки офіцерів України «За заслуги».

- Чи життєвий шлях батька став переконливим прикладом для ваших дітей?

- Сподіваюся, так воно і є. Наприклад, 32-річний Руслан служить також у структурі МНС у званні підполковника; молодша за сина донька Олена - на благо суспільства у званні капітана. Отож, мабуть, і моїм внучкам буде з кого приклад брати.

- Щиро дякую за спілкування, а разом із тим дозвольте поздоровити Вас із визначною датою у вашій біографії - 55-річчям з того часу, як з’явилися на світ. Безперечно, здоровлять Вас рідні та друзі. До них приєднуються: члени обласної, зокрема і Вінницької районної, організації Спілки офіцерів України, НСЖУ, Молодіжної організації журналістів та колектив редакції журналу «Вінниця». Сподіваюся, їх підтримують всі небайдужі та близькі вам люди, які вас поважають і цінують за людяність і мужність!

Олекса Славин,

керівник інформаційно-аналітичного центру ВОО СОУ,

член НСЖУ

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар