Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
7,0 °C
ясно

Статті

НАТАЛІЯ ГЕТЦЕ ВІДЗНАЧИЛА ПЕРШИХ КРАСУНЬ "СТУДЕНТСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ"
03 липня 2012, 00:00
НАТАЛІЯ ГЕТЦЕ ВІДЗНАЧИЛА ПЕРШИХ КРАСУНЬ "СТУДЕНТСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ"

 

З 23 по 25 червня 2012 року в літньому таборі «Колос» проходив регіональний молодіжний мультифестиваль «Студентська республіка».

Організатори фестивалю - Вінницька обласна організація Народно-Демократичної Ліги молоді та Студентський Парламент Вінниччини. З 2006 року захід проходить за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації та за підтримки благодійників та меценатів. Цього року студентів підтримала депутат Вінницької обласної ради, Наталія Гетце, людина, що відома своїми благодійними проектами для дітей та молоді.

Я бажаю вашій «Студентській республіці» сміливого польоту фантазії і творчості, на які лише здатна молодість. І, звичайно, я бажаю вам гарного активного літнього відпочинку, в якому будуть нові враження, нові знайомства, буде багато сонця і кохання,- зазначила у своєму вітальному урочистому слові Наталія Миколаївна.

Фестиваль проводиться в областях України з 1998 року. З 2004 року, за підтримки Міністерства з питань сім’ї, молоді та спорту. У загальноукраїнському фіналі беруть участь переможці регіональних етапів. Тема цьогорічного мульти-фестивалю на рівні регіональних етапів:«Місто моєї мрії».

Окрім основної частини гривиборів студентського магістрата та студентського мера, проводяться субфестивалі з квесту, мафії, дебатів, КВК, брейн – рингу, міні-футболу та інші. Під час фестивалю проходить справжня виборча кампанія: територія студмістечка обклеєна плакатами, інформаційними буклетами з програмами партій, проходить агітація, гарячі дебати. Вибори депутатів студентського магістрату відбувались за змішаною системою – частину обрано за партійними списками, частину – за мажоритарними округами.

Фінальним феєричним дійством є відбірковий етап загальноукраїнського конкурсу краси серед студенток «Перша Леді».

На фестивалі Наталія Гетце виконала також місію оголосити переможниць у цьому конкурсі:

- Я хочу побажати усім учасницям конкурсу вповні використати свій потенціал розумних красунь. Я думаю, кожна з вас знайде своє гідне і помітне місце в нашому суспільстві. І, звичайно, таким красуням я бажаю кохання. Пам’ятайте, що є лише одна відповідь на питання: «Яка жінка найкрасивіша?» Це кохана жінка. Отож завжди будьте найкрасивішими!

Обрані депутати студентського парламенту на чолі з мером, а також переможці субфестивалів в кінці серпня представлятимуть Вінниччину на фінальному загальноукраїнському етапі Студентської Республіки в Криму.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар