Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
02 червня 2020
11,0 °C
небольшой дождь

Статті

НАТАЛІЯ ГЕТЦЕ ПОЗНАЙОМИЛА УРАЛЬСЬКИХ УРЯДОВЦІВ З УКРАЇНОЮ
31 серпня 2012, 00:00
НАТАЛІЯ ГЕТЦЕ ПОЗНАЙОМИЛА УРАЛЬСЬКИХ УРЯДОВЦІВ З УКРАЇНОЮ

Вже вдруге за цей рік на Вінниччину з офіційним візитом завітали делегати зі Свердловської області. Цього разу прибуло аж дві делегації.
Перша представляла Законодавчі Збори регіону – чотири представники на чолі з головою комітету з питань регіональної політики і місцевого самоврядування Анатолієм Павловим.
Другу делегацію склали представники уряду Свердловської області – три особи на чолі із першим заступником глави уряду Володимиром Власовим.

Вінниччина з радістю зустріла гостей. Обидві делегації супроводжувались протягом всього часу перебування в Україні та мали змогу відвідати найцікавіші місця та стратегічні об’єкти області. Представників Законодавчих зборів Свердловської області протягом візиту супроводжувала голова бюджетної комісії обласної Ради Наталія Гетце. Під егідою Наталії Миколаївни делегати познайомились з роботою апарату Верховної Ради України та зустрілись з головним консультантом управління по зв’язках з місцевими органами влади та місцевими органами самоврядування. Побували в храмах Києва, побачили Києво-Печерську лавру, Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор, Андріївську церкву та інші знаменні місця столиці.

Для того щоб здійснити обмін досвідом, залучити у Вінницьку область іноземних інвесторів, розвити бізнес та туризм, наступного дня, свердловчани вирушили в райони. На прикладі Хмільницького району представники Законодавчих зборів ознайомились з методами виготовлення молокопродуктів та переробки зернових. На власні очі побачили рівень розвитку сільських шкіл, бібліотек, садочків, будинків культури та медичних закладів в селах та районах. Ознайомились з механізмом роботи районної і сільської ради та дізнались про цілющі радонові джерела на території області.

- Сьогодні, між Вінницькою та Свердловською областями відбувається співпраця на рівні громадських організацій та місцевого самоврядування, - зазначила Наталія Гетце. - Обмін досвідом, налагодження бізнес та туристичних каналів з Єкатиренбургом відіграють надзвичайно важливу роль для нашої області. Ми демонструємо закордонним партнерам той природній потенціал та людський ресурс, який потребує інвестування, можливості для розвитку туризму та переробної промисловості на території Вінниччини. Щоб з закордону їздили відпочивати до нас, тут будували санаторії та вкладали кошти в наші підприємства.

Нагадаємо, що співпраця Свердловського та Вінницького регіонів ефективно розвивається ще з 2010 року. За цей час на рівні уряду Свердловської області проведено більше десятка заходів, що дозволили підписати угоду про співпрацю з виконавчою та представницькою владою Вінницької області. Це дозволить виробити єдині підходи в розвитку співпраці в економіці, культурі та гуманітарній сфері. Під час минулого візиту Вінницької делегації на Урал було підписано Меморандум про співпрацю. Як зазначено в документі, сторони висловлюють прагнення розвивати та зміцнювати відносини один з одним на принципах рівності, рівноправності та взаємної вигоди.

За словами Наталії Гетце, вже є відчутні результати співпраці. Уральці готові постачати на Україну високотехнологічну продукцію своїх підприємств, а від вінницьких сільгосптоваровиробників - отримувати якісну сільгосппродукцію.

Обидві делегації з Росії обговорили можливості економічної співпраці між регіонами та просвітницькі проекти під час зустрічей з головою обласної Ради Сергієм Татусяком і головою облдержадміністрації Миколою Джигою. Керівники делегацій також передали очільникам вінницького регіону вітання з нагоди Дня незалежності від голови Законодавчих Зборів Людмили Бабушкіної та губернатора Свердловської області Євгенія Куйвашева.

В результаті візиту Свердловська область зацікавилась співпрацею з вінничанами. Наразі, перший заступник голови Обласної державної адміністрації Іван Мовчан координує договори з поставки яблук, цукру та харчових наповнювачів з Вінниччини на Урал.

Окрім можливостей економічного розвитку та перспектив співпраці з Вінниччиною, Наталія Гетце продемонструвала представникам Законодавчих зборів культурні надбання та пам’ятки області, музей-садибу М.І. Пирогова, ставку Гітлера «Вервольф», але найкраще український колорит розкрився делегатам під час урочистого святкування Дня незалежності в селі Воробіївка.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар