Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
17 липня 2019
17,0 °C
легкий дождь

Статті

НАША ХАТА ПЕРЕСТАЛА БУТИ КРАЙНЬОЮ
02 квітня 2014, 00:00
НАША ХАТА ПЕРЕСТАЛА БУТИ КРАЙНЬОЮ

З огляду на останні події в Україні, які обговорюються у кожній частині світу, до простих українців почали не лише відноситись з повагою, а й брати до прикладу. Проте, належну роль потрібно віддати не світовим організаціям і країнам, а самим українцям, які проявили неабиякий інтерес, волю і бажання у розбудові власної, незалежної, демократичної, а головне української держави.

Українці довго терпіли репресії, несправедливість, погану соціальну забезпеченість населення, інфраструктуру та інші недоліки, які поступово нагнітали та підвищували температуру в середині суспільства. Усі ці негаразди поступово тиснули на нього і воно, подібно вулкану, врешті-решт вибухнуло. Тепер люди стали більш свідомими. Разом із їхньою свідомістю змінилась сама країна. Наша держава вже ніколи не буде такою як була раніше. З’явилась нова Україна, а за одно з нею й нові люди. Я вважаю, роблячи висновки після пережитих подій, що тепер будь-яка майбутня влада буде змушена рахуватись з людьми, інакше вона перестане бути владою. Кожен небайдужий українець по-справжньому зрозумів роль революції, яка, на жаль, не обійшлась без жертв.

Найголовнішим є той факт, що вона не залишила нікого байдужим. Свідомість кожного українця зростає, а це означає, що роль у побудові власної держави теж буде зростати. У нас є ідея. Ідея, яка зародилась з початком революції у серцях патріотів. А ідея не вмирає ніколи. Нам вдалось зрушитись з місця. Кожен із нас тепер зацікавлений, аби його держава розвивалась на людських інтересах, щоб переважаючими засадами розвитку країни була політика, чітко спрямована на соціальний сектор. Наша хата перестала бути крайньою, а це чи не одна з головних ознак нашої перемоги.

Звичайно, дехто може з цим не погодитись, посилаючись на твердження, мов є в революції початок, немає в революції кінця. Проте, я вважаю, що демократія – це по суті теж революція і, перш за все, перед собою. Демократію теж потрібно виборювати.

Переважна більшість українців все більше проявляють інтерес і зацікавленість у побудові власної державності. Роль постійних позателеекранних критиків минає і ми це бачимо зараз. Свідомість українців зайняла вищий щабель свого розвитку, позбувшись диванного філософства. Нам потрібні зміни – і ми їх бачимо. Треба починати хоча б із найменшого – з себе, з власної свідомості, власного розуміння і значення суспільної ролі у творенні історії своєї держави. Перший і найголовніший крок ми уже зробили – перестали бути байдужими й виховали, навіть переосмислили свою самосвідомість! Слава Україні!

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар