Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
8,6 °C
ясно

Статті

НАБЛИЖАЄТЬСЯ ЕПІДЕМІЯ ДОБРОТИ-2013
12 лютого 2013, 00:00
НАБЛИЖАЄТЬСЯ ЕПІДЕМІЯ ДОБРОТИ-2013
17 лютого 2013 року по всій Україні відзначатимуть Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Саме цей день буде стартом цьогорічної Епідемії Доброти, яка триватиме, у нашому місті, цілий тиждень. Даний захід є поштовхом до гарних, добрих справ кожного українця та прикладом усій Україні, а то й усьому світові. У цей день одночасно відбуватимуться різні акції, флешмоби, щоб привернути увагу до гарних вчинків, хороших слів, підтримки, посмішки, тепла, а також проводитимуться різні добрі справи.
Якщо позаминулого року Епідемія доброти мала старт із відкриття скриньки доброти, то в минулому році Вінницю вірус доброти охопив ще зранку. У школах та вищих навчальних закладах посланці доброти дарували обійми, посмішки друзям, роздавали картки, малювали «Сонечки гарних справ», дякували викладачам за проведені пари та багато іншого. Найбільше посланців доброти зібралось на відкритті «Хатинки доброти», яка знаходилась на площі Театральній. Після офіційного відкриття та привітання, посланці доброти розбіглись по місту дарувати посмішки, робити гарні справи, підіймати настрій. По Вінниці відбувалось близько 30 акцій. Найбільшим попитом користувались добрі прогнози, які волонтери пропонували витягти перехожим. Вінничанам дарували стрічки з побажаннями, пропонували написати гарні слова на сонечках, роздавали яскраві кульки, обіймали один одного, співали веселих пісень. Водіям посланці доброти на пішохідних переходах бажали гарної, щасливої дороги, також роздавали послання від другокласників. Тролейбусні та трамвайні зупинки перетворились на зупинки: щастя, посмішки, добра, подяки та ін. У центрі була і стрічка добра, куди усі перехожі могли приклеїти свої побажання Вінничанам. На залізничному вокзалі зустрічали потяги з веселими плакатами, запрошували у гості. Цей день був надзвичайно яскравим та незабутнім, як для самих посланців доброти, так і для перехожих, які стали випадковими свідками Епідемії доброти. Творіть добро щодня, адже його важко роздати, бо воно весь час повертається!
Вінниця цього року планує проводити цілий тиждень доброти. Чекаємо звісточки від усіх тих, хто планує брати участь і від тих, хто приєднується вперше!!! Обіцяємо свою підтримку!
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар