Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 квітня 2019
22,0 °C
легкий дождь

Статті

НА ВІННИЧИНІ ПРОХОДИТЬ СПЕЦОПЕРАЦІЯ “АВТОБУС - 2013”
31 травня 2013, 00:00
НА ВІННИЧИНІ ПРОХОДИТЬ СПЕЦОПЕРАЦІЯ “АВТОБУС - 2013”

За перший тиждень відпрацювання співробітники автотехнічної служби ДАІ перевірили 36 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів. Проведено 4 комплексних відпрацювання, за результатами яких зафіксовано 213 порушень Правил дорожнього руху, з них 204 допущені водіями автобусів. Основними порушеннями залишаються перевезення пасажирів понад встановлену кількість, перевищення встановленої швидкості руху, порушення правил зупинки та стоянки, керування водіями автобусів без ліцензійної картки.

27 травня близько четвертої години дня співробітники ВДАІ м. Вінниці зупинили рейсовий автобус «МАН», який слідував за маршрутом «Київ – Вінниця». При перевірці документів з’ясувалося, що водій перевозив 29 пасажирів без ліцензійної картки. Щоб не створювати незручностей пасажирам, інспектори ДАІ супроводили автобус до кінцевої зупинки - залізничного вокзалу та викликали представників Укртрансінспекції. На водія склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 126 КУпАП, яка тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до тридцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 595 гривень). Автобус доставлено на арештмайданчик.

Значна кількість автобусів, які належать фізичним особам, не проходять щоденну перевірку технічного стану. Серйозною проблемою є відсутність контролю з боку автоперевізників за режимом роботи водіїв. Нерідко на маршрути водії виїжджають без ліцензій, відповідного дозволу та дорожнього листа, що свідчить про їх безконтрольність на маршруті.

Забезпечення безпеки пасажирів – це завжди велика відповідальність. Державтоінспекція Вінницької області сподівається, що водії будуть сумлінно ставитися до своєї роботи та дбати про безпеку пасажирів.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар