Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 грудня 2018
-0,5 °C
снегопад

Статті

НА СЕСІЇ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛРАДИ РОЗПОДІЛЕНО 8,9 МІЛЬЙОНІВ НА ПОТРЕБИ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ
16 липня 2013, 00:00
НА СЕСІЇ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛРАДИ РОЗПОДІЛЕНО 8,9 МІЛЬЙОНІВ НА ПОТРЕБИ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ

Майже одностайно проголосували депутати Вінницької обласної ради за перерозподіл коштів, які акумулювались у області внаслідок перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету. Варто відзначити, що на минулих сесіях рішення приймались кількістю близько 80 депутатів. Цього разу за бюджетне питання віддали свої голоси біля 110 депутатів обласної Ради незважаючи на політичні переконання та позиції. Депутатській більшості вдалось спрямувати енергію опозиціонерів не на політичні гасла, а у економічну площину.

Сума у 8,9 млн грн була розподілена наступним чином: на галузь охорони здоров’я виділено 1,7 млн.грн на сферу соціального захисту - 540 тис грн на галузі житлово-комунального господарства - 500 тис грн на заклади сфери культури 325 тис грн на галузь інформаційна діяльність та комунікації з громадськістю виділено 65 тис грн. Окрім цього, рішенням про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік було розподілено між бюджетами районів та міст обласного значення 3 млн грн субвенції з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

«В першу чергу кошти спрямовані на об’єкти та галузі соціального значення, зокрема 900 тисяч гривень – це капітальні видатки, що пов’язані з проведенням капітальних ремонтів, реконструкцій у Обласній дитячій лікарні, Кардіосанаторії, Обласному онкологічному диспансері. Також виділяється 300 тисяч гривень на харчування в будинках інтернатах, 30 тисяч - на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів. 200 тисяч спрямовано на збільшення депутатського фонду, за рахунок якого здійснюється виділення коштів громадянам на розв’язання соціально-побутових питань, в тому числі на лікування», - прокоментувала розподіл голова профільної бюджетної комісії обласної ради Наталія Гетце. За словами Наталії Миколаївни обласна влада також дофінансує важливі програми, які діють у області, зокрема 450 тисяч гривень піде на фінансування програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки, а 50 тис.грн – додатково виділені кошти на обласний конкурс із очистки громадських колодязів “Чиста криниця”.

Наталія Гетце наголосила на тому, що завдяки ефективній і злагодженій роботі постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів вдалось відпрацювати збалансований документ по розподілу коштів. Було ретельно проаналізовано усі можливі варіанти розподілу коштів та сформовано проект рішення, який забезпечив максимально ефективне використання коштів та задоволення потреб бюджетних закладів і установ у додатковому фінансовому ресурсі.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар